انجام امور it

بنیاد پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در راستای اهداف والای خود، افزایش امنیت و آموزش مناسب به کلیه رده های کشور آماده اجرای امور ذیل می باشد.

  1. آموزش و راه اندازی کلیه امور مرتبط با دوربینهای مداربسته
  2. آموزش و اجرا کلیه امور مرتبط با راه اندازی شبکه برای دستگاههای دولتی و غیردولتی
  3. آموزش و طراحی سایت و پشتیبانی با حداقل هزینه و بالاترین کیفیت ویژه کلیه دستگاهها و سازمانهای دولتی و غیردولتی
  4. طراحی انواع سخت افزارهای کاربردی و امنیتی اعم از سیستم های کنترل محل کار و سیستم های انجام فرآیندهای فیزیکی و انواع قفل های امنیتی

شبکه چیست؟

به معنای ساده، شبکه عبارت است از اتصال الکترونیکی دو یا چند رایانه. این بدین معنا است که رایانه ها می توانند با یکدیگر صحبت (ارتباط) و تبادل اطلاعات داشته باشند. معمولاً در چنین حالتی رایانه های موجود در شبکه با یکدیگر ارتباطی پرسرعت دارند. این ارتباط پرسرعت می تواند به واسطه اتصال کابلی یا به صورت بی سیم برقرار شود که اولی را شبکه کابلی، و دومی را شبکه بی سیم می نامند. 

دوربین مداربسته چیست؟
واژه "دوربین مداربسته" برگردان فارسی کلمه انگلیسی  closet circuit television  یا به اختصار cctv می باشد. معنی لغوی آن جعبه جادویی مدار بسته است و به دوربین هایی گفته می شود که در جای خود ثابت اند.
دوربین مداربسته به کلیه دوربین هایی اطلاق می گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می کنند. از آنجا که اغلب این دوربین ها در حفاظت، نظارت و سیستم های مانیتورینگ امنیت بکار می رود این واژه بیشتر به همین حیطه بر می گردد اما معنی فنی آن حتی دوربین های ویدیو تلفن و کنفرانس را نیز دربر می گیرد.

طراحی سایت چیست؟

طراحی وب سایت، طراحی سایت یا همان Web Design، دقیقا به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصول یا اطلاع رسانی است. طراحی وب سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. در واقع اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت را رعایت کنید.

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  های : ٢٢٢۰٨٣۵٧ و ٢٢٢۴٧٨٢۶-۰٢١ تماس حاصل فرمایید.

 

معاونت فناوری اطلاعات بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

پیام بنیانگذار

مصطفی راستینه هر اجتماع انساني، فرهنگ خاصي دارد که مي‏توان آنها را از يکديگر تميز داد. بدين معني

آمار بازدید کنندگان

Users
3
Articles
485
Articles View Hits
127104