قوانین بنیاد

این توافقنامه توسط و ما بین بنیاد پیشگیری از آسیبهای اجتماعی فرزندان پاسارگاد كه در این توافقنامه “بنیاد” نامیده می‌شود از یك طرف و شما (وكیل، نماینده، وارث و جانشین شما) كه در این توافقنامه “متقاضی دوره” و یا “عضو بنیاد” نامیده می‌شود از طرف دیگر، تنظیم شده و قابل‌اجرا می‌باشد. خرید هر یک از خدمات و یا محصولات بنیاد مستلزم پذیرش تمامی بخش‌های این شرایط و قوانین می باشد. در صورت خرید عضویت یا ثبت نام هر کدام از دوره های بنیاد شما این شرایط و قوانین را پذیرفته‌اید لذا تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

این توافقنامه و قرارداد با توجه به ماده ده قانون مدنی و از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. این توافقنامه و قرارداد در 6 ماده تنظیم شده و به تایید طرفین رسیده است. کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به طور کامل مطالعه نموده و با ثبت نام دوره و یا عضویت در بنیاد تمامی این شرایط و قوانین را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از وی وجود ندارد و وی تنها یک نسخه از این شرایط و قوانین چاپ نموده و نزد خود نگهداری می نماید.

محتوای سایت

 •  بنیاد حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح به کار می گیرد، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی نماید.
 • بنیاد در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می گردند. با این حال زنبیل هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد.
 • بنیاد خود را مجاز می داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و دوره ها اقدام نماید.

مسئولیت ها و تعهدات کاربران و متقاضیان دوره برای استفاده از سایت

 •  هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
 • فروشگاه در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.

حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به بنیاد بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از بنیاد غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

اختیارات بنیاد

 

 •  بنیاد همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید.
 • بنیاد در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، دوره ها را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا دوره ها اقدام نماید.
 • سایت بنیاد به جز آدرس www.pishgiri.org هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتیکه سایت بخواهد از طرق دیگری با کاربران خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس کاربران با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام بنیاد استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.

 

حریم شخصی

بنیاد بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود تاکید ویژه‌ای دارد. کاربران اطلاعاتی نظیر شماره تلفن و ایمیل و آدرس وارد خواهند کرد که تنها برای ارائه‌ی خدمات بدون نقص کاربرد دارند و نزد ما محفوظ خواهند ماند.

قوانین عضویت

متقاضیان برای دریافت کارت عضویت بنیاد می بایست حداقل مبلغ 500,000 ریال پرداخت نمایند و مدارک خود را نیز حتما ارسال فرمایید. در غیر این صورت بنیاد هیچگونه مسئولیتی در قبال صدور کارت ندارد.

قوانین ثبت نام در دوره ها

 • کاربران و متقاضیان دوره برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند.
 • متقاضیان دوره و عضویت در بنیاد در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.
 • درصورت ثبت نام در هر دوره ای تحت هیچ شرایطی هزینه ثبت نام با درخواست متقاضی مسترد نخواهد گردید و فقط در صورتی که بنیاد رسماً اعلام کند که دوره ای برگزار نخواهد شد، هزینه دریافتی شرکت در دوره را به متقاضیان دوره بازمی گرداند.
 • زمانی که برگزاری دوره قطعی گردد به افراد ثبت نامی از طریق تلفن همراه اطلاع رسانی خواهد شد لذا در صورتی که مقاضی دوره تلفن همراه خود را اشتباه وارد نماید و یا پاسخگوی تلفن همراه خود نباشد، بنیاد هیچگونه مسئولیتی در قبال شرکت دادن فرد در دوره ندارد.
 • بنیاد هیچگونه تعهدی در قبال اعلام زمان دقیق برگزاری دوره ها ندارد و دوره ها هر زمان که به حد نصاب برسند تشکیل خواهند شد.

پیام بنیانگذار

مصطفی راستینه هر اجتماع انساني، فرهنگ خاصي دارد که مي‏توان آنها را از يکديگر تميز داد. بدين معني

آمار بازدید کنندگان

کاربران
3
مطالب
485
نمایش تعداد مطالب
122128