نگاه ها به امر به معروف و نهی از منکر نباید تنها آسیب های اجتماعی باشد


مهدوی گفت: نگاه ها به امر به معروف و نهی از منکر نباید تنها آسیب های اجتماعی باشد بلکه گستره فعالیت فراتر است.

روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی به نقل از خبرگزاری شبستان از جهرم، «سلیمان مهدوی»، امروز (سه شنبه ۱ بهمن) در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان جهرم، گفت: از نگاه خداوند متعال بهترین افراد کسانی هستند که اهل امر به معروف و نهی از منکر هستند.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان فارس افزود: این فریضه الهی باید به طور دقیق و عملی اجرا شود تا به عنوان یک الگو در جامعه مطرح باشد.

وی با اشاره به اینکه شورای امر به معروف و نهی از منکر باید در مکان هایی که نمازجمعه دایر است تشکیل شود، بیان کرد: امر به معروف باید در جامعه همگانی شود.

مهدوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ابلاغیه گام دوم انقلاب و وظایف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در این راستا، گفت: باید دل های مردم را با مبانی دینی تقویت کرد.

وی با تاکید بر لزوم تربیت آمران امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، تصریح کرد: نگاه ما به امر به معروف و نهی از منکر نباید تنها آسیب های اجتماعی باشد بلکه گستره فعالیت فراتر است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس با تاکید بر لزوم همگانی شدن فعالیت های مرتبط با امر به معروف و نهی از منکر، عنوان کرد: در این زمینه باید ساختاری و عملیاتی عمل شود.
منبع:شبستان
انتهای پیام

پیام بنیانگذار

مصطفی راستینه هر اجتماع انساني، فرهنگ خاصي دارد که مي‏توان آنها را از يکديگر تميز داد. بدين معني

آمار بازدید کنندگان

کاربران
3
مطالب
485
نمایش تعداد مطالب
127116