برگزاری ششمین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری ازاعتیاد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمانشاه از برگزاری ششمین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری ازاعتیاد و آسیب‌های اجتماعی خبر داد.
روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،سید مجتبی موسوی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری همایش بزرگ سفیران پیشگیری از اعتیاد که با شرکت معلمان شاغل در مناطق روستایی و عشایری در نواحی استان و با حضور مسؤولین کشوری و استانی برگزارشد، گفت : چنین طرح‌هایی در جهت پیشگیری از اعتیاد و اسیب‌های اجتماعی در سطح کلان جامعه حائز اهمیت هستند و ضروری است تمام دستگاه‌های فرهنگی، آموزشی و ورزشی در راستای تحقق این هدف ملی گام بردارند.
او گفت : حضور فعال دانش آموزان در این نمایشگاه‌ها گامی موثر در جهت آگاهی بخشی به این قشر است و با ارتقا سطح کیفی نمایشگاه‌هایی از این دست می‌توان اثرات پیشگیرانه را مشاهده کرد.
موسوی نقش کانون‌های فرهنگی و تربیتی را در فرآیند پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی انکارنشدنی توصیف کرد و گفت: همه دست اندرکاران حوزه فرهنگی و اجتماعی که به نقش و جایگاه خود در این زمینه بیشترتوجه نموده و یاری‌گر یکدیگر باشند.
حیدر رضاییان رییس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش استان به ارائه گزارشی از اجرای طرح‌های حوزه پیشگیری پرداخت و گفت: درراستای برگزاری همایش سفیران پیشگیری در مرکز استان با محوریت طرح یاریگران زندگی کارگاه‌هایی با همین عنوان در سایر مناطق و شهرستان‌های استان ویژه معلمان شاغل در مناطق روستایی و عشایری برگزار می‌شود
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای پیام

پیام بنیانگذار

مصطفی راستینه هر اجتماع انساني، فرهنگ خاصي دارد که مي‏توان آنها را از يکديگر تميز داد. بدين معني

آمار بازدید کنندگان

کاربران
3
مطالب
485
نمایش تعداد مطالب
127101