فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

70 درصد تخفیف سالن های شهرداری به بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

سازمان ورزش شهرداری تهران و بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی در خصوص حمایت از اعضای بنیاد توسط شهرداری تفاهم نامه امضا کردند.

تهران – خبرنگار آسیب نیوز : مصطفی راستینه، مدیر عامل بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی در این نشست خبری گفت: سازمان ها و دستگاه های اجرایی بسیاری در حوزه پیشگیری ماموریت و مسئولیت دارند، ما نیز  در راستای این وظیفه اجتماعی با تعاملی با سازمان ورزش شهرداری تهران قصد ایجاد بستری مناسب جهت استفاده همگانی شهروندان با هر توان مالی از مجموعه های ورزشی متعلق به شهرداری را داریم.ایشان در توضیح مفاد قرارداد برگزاری کلاسهای کارگاهی در تمامی رشته ها،استاندارد سازی رفتار و عملکرد مربیان و مدیران،برگزاری همایشها و نمایشگاههای مرتبط با همکاری طرفین،استفاده از فضا ها و توانمندیهای سازمان ورزش شهرداری و…….نام بردند.

ندا شهرزاد ، معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان ورزش شهرداری ضمن تشریح مسوولیتهای اجتماعی شهرداری در حوزه ورزش  و لزوم حمایت از بنیاد پیشگیری در حوزه های مختلف گفت ، شهرداری دارای در دسترس ترین و ارزان ترین مجموعه های ورزشی در مناطق مختلف تهران است ، این مجموعه ها دارای بروز ترین لوازم و تجهیزات ورزشی است که امید است با امضای این تفاهم نامه امکان استفاده همگانی شهروندان حتی با بضاعت کم در مناطق مختلف شهر فراهم گردد.

بر اساس این تفاهم نامه اعضای بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می توانند با تخفیف 40 تا 70 درصدی از سالنهای ورزشی شهرداری در شهر تهران استفاده نمایند.

در پایان مصطفی راستینه ضمن تشکر از دکتر رضایی رییس سازمان ورزش شهرداری ،استاد دهقان،خانم دکتر شهرزاد بابت پیگیری و جناب صادقی مسوول پیگیری قرارداد اظهار امیدواری کردند تا با کمک این دوستان دلسوز بتوانیم جامعه ای شاداب داشته باشیم.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *