تقویت نقش بسیج قشم در کاهش آسیب های اجتماعی

روابط عمومی بنیاد به نقل از فارس نیوز:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم کاهش آسیب های اجتماعی را از اولویت های بسیج برشمرد و گفت: در همین راستا هسته های مصلحین تشکیل و دفتر مصلحین خانواده در قشم ایجاد شد.

محمد سالاری صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: تقویت نقش بسیج در کاهش آسیب های اجتماعی بویژه طلاق و تحکیم بنیان خانواده از اهداف آغاز به کار دفتر مصلحین خانواده جزیره قشم است.
وی با اشاره به تشکیل هسته مصلحین، افزود: این هسته ها جهت صلح و سازش بین زوجین برای کاهش طلاق و تا کنون ۲۱ نفر از خواهران و برادران بسیجی در این راستا سازماندهی شده اند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم تصریح کرد: پیش از افتتاح و آغاز رسمی فعالیت دفتر مصلحین خانواده، این تیم ها در قالب مشاوره به خانواده ها ایفای نقش داشته اند.
سالاری ادامه داد: کاهش آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی از جمله اولویت های بسیج در سطح شهرستان قشم که با ساماندهی، آموزش و تربیت نیروهای متخصص آن را دنبال می کند.
وی نقش آفرینی در استمرار امنیت پایدار و ناامن ساختن محلات برای متخلفان را از دیگر اهداف بسیج در قشم برشمرد و گفت: عملکرد قابل توجه گشت های رضویون از ثمرات تعامل کم نظیر نیروی های نظامی و انتظامی در این جزیره است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم خاطرنشان کرد: اقشار مختلف بسیج باید با ابتکار و بهره گیری از نیروهای متخصص در حوزه تخصصی خود اهداف نظام اسلامی را به پیش ببرند.

انتهای پیام/

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
دستگاه های متولی برنامه‌های هدفمندی در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تدوین کنند
نوشتهٔ بعدی
گرایش به داروهای غیراستاندارد، تهدید کننده سلامت و حیات افراد است

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست