ملی پوشان بیماری های خاص – مسابقات اسپانیا با شعار پیشگیری از اعتیاد

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی میباشد

مراسم بدرقه تیم های ملی پیوند اعضا ایران برای سفر به مالاگا و حضور در مسابقات جهانی 2017 اسپانیا، شب گذشته با حضور مشاور معاون رئیس جمهور در امور ورزش زنان و خانواده، معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و مدیرکل توسعه ورزش همگانی برگزار شد.

تهران-خبرنگار آسیب نیوز : به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، مسابقات جهانی 2017 مالاگا از چهارم تیرماه آغاز می شود و تیم های ملی پیوند اعضا ایران روز یکشنبه راهی مالاگا می شوند.

مراسم بدرقه تیم های ملی پیوند اعضا شب گذشته (پنج شنبه شب) در مجتمع تجاری پریس سنتر با حضور فریبا محمدیان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

طاهره طاهریان مشاور معاون رئیس جمهور در امور ورزش زنان و خانواده و عضو هیات رئیسه فدراسیون، رضا اسد مدیرکل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و دکتر حمید سجادی از حامیان مالی ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا از دیگر مهمانان این مراسم بودند.

دکتر فریبا محمدیان با تشکر از ورزشکاران پیوند اعضا بابت تلاش های با انگیزه در تمرینات، افزایش تعداد تیم ها و ورزشکاران پیوند اعضا را نتیجه زحمات زیاد مسئولان این فدراسیون خواند.

معاون ورزش بانوان گفت: امیدوارم ورزشکاران پیوند اعضا با روحیه بالای خود بتوانند بیماران خاص و پیوند عضو بیشتری را به امر ورزش تشویق کنند و در بهبود سلامت جسمی و روحی آنان موثر واقع شوند.

در این مراسم همچنین دكتر پرويز افشار معاون كاهش تقاضا و توسعه مشاركت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر، دكتر غلامرضا بستان منش مشاور قائم مقام وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعي، دكتر سيد حسين مدني معاون پيشگیري از آسيب هاي اجتماعي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، استاد مصطفي راستینه مديرعامل بنياد پيشگیري از آسیب های اجتماعی، عارف وهاب زاده مدير كل فرهنگي و پيشگيري ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز حضور یافتند.

دکتر افشار، معاون کاش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر، ضمن تشکر از زحمات فدراسیون اعلام نمودند در راستای حمایت از این عزیزان که با شعار پیشگیری از اعتیاد در این مسابقات حاضر می شوند از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

دکتر وهاب زاده، مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر، در ادامه افزودند فرهنگ سازی در راستای پیشگیری از اعتیاد از اهداف والای ما می باشد و این ورزشکاران می توانند بهترین الگو در فرهنگ سازی این مهم باشند.

دکتر مدنی، معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، نیز عنوان کردند پس از بازگشت تیم از آنان به نحو شایسته ای تقدیر به عمل خواهد آمد.

مصطفی راستینه در صحبت با خانم دکتر محمدیان معاون ورزش بانوان گفت بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی با تمام توان با همکاری سازمان ها و ارگان ها آماده خدمت رسانی در راستای کاهش آسیب ها می باشد.

در پایان مراسم ترانه بچه های آسمون توسط آرش منتظر هنرمند مبتلا به ام اس به ورزشکاران پر امید و افتخارآفرین میهنمان تقدیم شد.

مطالب تصادفی

محبوب ترین مطالب

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *