بازدید از انجمن حمایت از حقوق کودکان

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی میباشد

مصطفی راستینه ریاست بنیاد و دکتر پریچهره شاهسوند معاونت امور بانوان بنیاد در روز دوشنبه مورخ 6 مهر ماه 1394 از انجمن حمایت از حقوق کوکان بازدید کردند.

در این دیدار که در راستای همکاری و حمایت از فعالیتهای انجمن صورت گرفت، خانم عزیزپناه رئیس هیأت مدیره انجمن، خانم نورمحمدی عضو هیأت مدیره، خانم پژوهش و چند نفر از اعضای انجمن حضور داشته و پیرامون مشکلات و مسائل موجود صحبت گردید.

خانم عزیزپناه ضمن تشکر و قدردانی از حضور بنیاد در انجمن ضمن معرفی کامل انجمن گفتند مشکلات زیادی سر راه فعالیت وجود دارد که عدم همراهی رسانه ها یکی از بزرگترین آسیبهای این انجمن و شاید انجمن های دیگر باشد؛ به طور مثال شبکه دو به عنوان شبکه دوستدار کودک معرفی گردیده ولی آیا شبکه دو حق کودک را ادا می کند؟ و مشکلاتی از این قبیل …

سپس خانم نورمحمدی ضمن ارائه گزارش پیرامون آموزش های در حال اجرای انجمن، اعلام آمادگی نمودند تا در صورت نیاز در تمامی حوزه های مرتبط به کودکان آماده همکاری هستند.

در پایان مصطفی راستینه رئیس بنیاد ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مسئولین انجمن، راهکارهای همکاری فیمابین را به اعضای محترم هیأت مدیره ارائه نموده و اعلام آمادگی کردند که بنیاد با تمام توان در راستای کمک به انجمن آماده همکاری است.

انجمن حمایت از کودکان

مطالب تصادفی

محبوب ترین مطالب

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *