صدا و سیما هم پای کار آمد…

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی میباشد

راستینه رئیس بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی روز سه شنبه مورخ دوازدهم مرداد ماه طی جلسه ای با جواد شعبانی نماینده صدا و سیما در ستاد بحران و مدیر ارزیابی برنامه های صدا و سیما  از همکاری متقابل میان این دو ارگان خبر داد و افزود: آمادگی کامل خود را برای تولید برنامه های مورد نظر بنیاد در حوزه کاهش آسیب درصدا و سیما را اعلام می دارم.

در این جلسه که به میزبانی صدا و سیما برگزار شد،راستینه با اشاره به اهمیت آموزش و ظرفیت های مهم صدا و سیما گزارشی از روند  فعالیت های  بنیاد  در راستای هم افزایی هرچه بیشتر ارائه کردند.

در ادامه شعبانی ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت های بنیاد در قالب آموزش و پیشگیری هرچه تمام تر،گزارشی از روند فعالیت صدا و سیما و برنامه های آتی ارائه دادند و اعلام آمادگی خود را برای پخش برنامه های بنیاد در زمان های طلایی پخش اعلام داشتند ، همچنین ایشان با درخواست بنیاد جهت حضور کارشناسان و اساتید حوزه پیشگیری در برنامه های مختلف سیما که در حال تولید و پخش میباشند موافقت نموده و همکاری تمام جانبه خود را اعلام نمودند.

همچنین در انتها آقای شعبانی خاطر نشان کردند که هرگونه امکانات مورد نیاز بنیاد از قبیل استودیوی صدا برای فعالیتهای فرهنگی وآموزشی در اختیار بنیاد قرار خواهد گرفت.

مطالب تصادفی

محبوب ترین مطالب

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *