فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

اختصاص بودجه برای اوقات فراغت زنان سرپرست خانوار بهزیستی

اختصاص بودجه برای اوقات فراغت زنان سرپرست خانوار بهزیستی

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری فارس، نرجس خاتون اسعدی خلیلی، مدیر کل دفتر توانمند سازی خانواده و بانوان سرپرست خانوار سازمان بهزیستی کشور با اعلام این خبر گفت: یکی از اهداف دفتر توانمند سازی بانوان و خانواده سازمان بهزیستی، بازتوانی و ایجاد آمادگی برای خروج بانوان از چرخه حمایتی سازمان بهزیستی است که  به منظور دستیابی به این اهداف برنامه های مختلف برای آنان اجرا می شود.

وی افزود:این برنامه ها شامل آموزش مهارت های زندگی، آموزش برای راه اندازی اشتغال، برنامه های فرهنگی و … است و در همین راستا  برنامه های فرهنگی و گذران اوقات فراغت برای بانوان سرپرست خانوار و اعضای خانواده آنها در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول گفت: امسال برای نخستین بار با تخصیص اعتبار ویژه از سوی دفتر توانمند سازی خانواده و زنان بهزیستی کشور و همکاری شورای امور فرهنگی، پشتیبانی، حراست و همچنین هماهنگی ادارات استانی در واگذاری سهمیه ها به این بانوان، برنامه گذران اوقات فراغت برای بانوان سرپرست خانوار به همراه فرزندان دختر، در نظر گرفته شده است.

وی افزود: این برنامه با عنوان اردوی تابستانه «بانوان موفق، خانواده موفق» در دو نوبت از روز شنبه ۱۷ تا چهارشنبه ۲۱ تیرماه جاری و روزهای شنبه ۱۴ تا چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه سال جاری در دو مجتمع آموزشی_فرهنگی شهید عظیمی شهرستان بابلسر و مجتمع آموزشی _فرهنگی حبیب ابن مظاهر شهرستان تنکابن برگزار می شود.

اسعدی خلیلی گفت: در این برنامه که با حضور بانوان سرپرست خانوار از ۲۴ استان کشور برگزار می شود، علاوه بر برنامه های تفریحی، ورزشی و فرهنگی؛ با همکاری امور فرهنگی بهزیستی و حضور تعدادی از خواهران گروه های جهادی به عنوان مربی؛ برنامه های تربیتی برای فرزندان پیش بینی شده است.

 

 

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *