فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

افتتاح ۱۳ مرکز تسهیل و توسعه کسب وکار دیگر تا پایان سال ۱۴٠۱

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روز چهارشنبه‌ از روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، احمد احمدی صدر در این باره تصریح کرد: این سازمان در راستای رسیدن به اهداف برنامه‌ریزی شده، نسبت به افتتاح مراکز تخصصی و تسهیل کارآفرینی در سطح مناطق ۲۲ گانه شهر تهران، اقدامات مهمی را انجام داده است.

در همین راستا، سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران پویشی را تحت عنوان “ دوشنبه های کارآفرینی” آغاز کرده و در این راستا در نظر داریم تا پایان سال ۱۳ مرکز تخصصی کارآفرینی به بهره برداری برسانیم که جزئیات هر یک از این مراکز در زمان مناسب اطلاع رسانی خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و آمار مراکز در دست افتتاح، شاهد رشد ۳۵۰ درصدی عملکرد سازمان در این حوزه هستیم.

با راه اندازی این مراکز تا پایان سال، شهرداری تهران به عنوان «تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام» با ایفای نقش تسهیل گری و مسئولیت اجتماعی با رویکرد جلب مشارکت های بخش خصوصی و گروه های جهادی، دسترس پذیری بهتر و بیشتر برای تمامی شهروندان تهرانی به این مراکز را فراهم می کند.

گفتنی است در صورت آغاز به کار رسمی این مراکز، یکی از دستاوردهای اولیه و ابتدایی کل این مراکز را می توان تسهیل گری جهت شکل گیری ۱۰۰ کسب وکار و ایجاد اشتغال حداقل ۸۰۰ شغل تا پایان سال بر شمرد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *