فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

ساماندهی دستفروشان در پارک دانشجو به تعویق افتاد

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

تهران (پانا) – سخنگوی شورای شهر تهران گفت که ساماندهی دستفروشان در پارک دانشجو به تعویق افتاد.

علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه ساماندهی دستفروشان پارک دانشجو به تعویق افتاد به خبرنگاران گفت: به خاطر شرایطی که وجود دارد ما احساس کردیم که با اجرای طرح، التهابی اضافه نکنیم. به همین دلیل فعلاً ساماندهی دستفروشان در پارک دانشجو به تعویق افتاد.

وی با بیان اینکه ساماندهی دستفروشان قانونی است، گفت: برای اینکه یک مقدار با آرامش این اتفاق انجام شود به همین جهت این مساله با تاخیر اجرا خواهد شد.

سخنگوی شورای شهر تهران در خصوص زمان اجرای طرح ساماندهی دستفروشان پارک دانشجو تصریح کرد: زمانی را نمی‌توان از الان مشخص کرد.

جمعه‌ هفته گذشته شهرداری منطقه ۱۱ با نصب بنری در این محدوده اعلام کرد که دست‌فروشی در چهارراه ولیعصر (عج) ممنوع شده، در این بنر نوشته شده بود: «‌مستند به تبصره ۱ بند ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها ایجاد هرگونه سد معبر عمومی اشغال پیاده‌روها و استفاده غیرمجاز جهت سکنی، استفاده و… و تحت هر عنوان دیگری ممنوع بوده و شهرداری نسبت به رفع آن اقدام خواهد نمود. لذا در راستای رعایت حقوق شهروندی در برخورداری از حق عبور و مرور راحت و ایمن و جلوگیری از اخلال در نظم عمومی و همچنین صیانت و حفظ حریم مجموعه تاریخی و فرهنگی تئاتر شهر هرگونه بساط‌گستری، سد معبر، اشغال پیاده‌روها و استفاده غیرمجاز در این محور ممنوع بوده و در صورت مشاهده برابر ضوابط و مقررات اقدام می‌گردد».

هفته گذشته علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای شهر هم به رسانه‌ها گفته بود که شنبه دست‌فروشان دور تئاتر شهر امکان بساط دست‌فروشی ندارند: این هفته به دست‌فروش‌های دور بوستان دانشجو اعلام شده است که کارهای خود را جمع کنند و از شنبه آینده امکان بساط دست‌فروشی ندارند.

منبع خبرگزاری پانا

/انتهای پیام

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *