فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

فرمانداران و شهرداران البرز ملزم به تدابیر لازم برای اسکان بی پناهان شدند

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

کرج – ایرنا- مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز گفت: به دستور استاندار البرز تمام  فرمانداران و شهرداری ها ملزم شده اند تا تدابیر لازم را برای  جمع آوری و اسکان بی سرپناهان در فصل سرما اتخاذ کنند.

محمد جواد کاظمینی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: براین اساس شهرداری ها باید محل اسکان ثابت و سیار در حوزه خود برای ساماندهی این افراد بی پناه مشخص کنند .

وی با بیان اینکه استاندار البرز تاکید ویژه ای برای جمع آوری و اسکان بی سرپناهان دارد، گفت : برای جمع آوری افراد بی سرپناه در سطح شهرهای استان البرز باید گشت زنی شود و افرادی که نیاز درمان دارند باید آنها را به مراکز درمانی ارجاع داد.

کاظمینی یاد آورشد: با توجه سرد شدن هوا طی ۲ روز گذشته ضمن پیگیری تلفنی از فرمانداران استان، پیام تاکیدی استاندار البرز برای جمع آوری و اسکان بی سرپناهان از سطح شهر ها در شب های سرد پاییزی اعلام شده است .

وی با بیان اینکه همه ما در این مسوولیت اجتماعی نقش داریم تاکید کرد: در نشست قرارگاه اجتماعی استان البرز نیز اجرای این طرح از سوی استاندار جهت اجرا مصوب شده است.
افزایش شمار مراکز ماده ۱۶ البرز پس از ۱۰

کاظمینی گفت: تعداد مراکز بازپروری معتادان البرز از یک مرکز در سال های گذشته ، اکنون به سه مرکز افزایش یافته که نقش موثری را در جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر دارند .

وی اضافه کرد: اکنون گرمخانه در تمام شهرستان ها فعال شده و از شهرستان کرج نیز درخواست شده تا به واحدهای گرمخانه های خود اضافه کند و یک مرکز جدید نیز اضافه شده است .

اکنون ۲ گرمخانه یک مورد گرمخانه مردان به ظرفیت ۱۱۰ نفر و مورد دیگر گرمخانه بانوان با ظرفیت ۷۰ نفر در۲ نقطه کلانشهر کرج فعال هستند و به افراد بی خانمان خدمات ارایه می دهند.

/انتهای پیام
LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *