pishgiri

بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

pishgiri

کریمیان: وظیفه دانش آموز در مقابل استکبار پرهیز از تنبلی است

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی میباشد

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: وظیفه ما این است که توصیه به مقاومت داشته باشیم و وظیفه سوم هم تنبلی نکردن است.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا کریمیان مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در آئین نواختن زنگ استکبار ستیزی و روز دانش آموز گفت: اینجا جمع شدیم تا یک بار دیگر پرده از چهره واقعی رژیم عبری- عربی -آمریکایی بیندازیم و دشمنی این دولت‌های متخاصم را عیان کنیم.

کریمیان با بیان اینکه موقعیت ایران بسیار ممتاز است و به همین خاطر دشمنی دشمنان با کشورمان بیشتر شده است؛ گفت: طبیعتاً در میدان جهاد هر گروهی یک وظیفه‌ای به عهده دارد اما نسل نوجوان و جوان ما به صورت ویژه و خاص وظایفی را به عهده دارند.

مدیر کل آموزش و پرورش تهران افزود: مقام معظم رهبری اشاره کردند که دانش آموزان افسران جنگ نرم هستند. افسران در جنگ نرم وظایفی را به عهده دارند که یکی از این وظایف امیدآفرینی است.

کریمیان با بیان اینکه وظیفه دیگر توصیه به ایستادگی و مقاومت است؛ گفت: تمام تلاش دشمن این است که ما را به سمت عقب برگرداند اما وظیفه ما این است که توصیه به مقاومت داشته باشیم و وظیفه سوم هم تنبلی نکردن است.

کریمیان خاطر نشان کرد: علاوه بر تنبلی نکردن نباید به خستگی هم دچار شویم نباید در این راه خسته شویم و باید اعتماد به نفس ملی مان را بیشتر کنیم.

/انتهای پیام

مطالب مرتبط

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *