فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

2 هزار فرهنگی آموزش های آسیب های اجتماعی را فرا میگیرند

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

آموزش آسیب های اجتماعی

کارشناس مسئول سلامت و پیشگیری منطقه 15 تهران گفت: در اولین دوره آموزش آسیب های اجتماعی تعداد 2 هزار فرهنگی تحت پوشش قرار می گیرند.

اعظم طبایی امروز به خبرنگار آسیب نیوز اظهار کرد:بر اساس تفاهم نامه سه جانبه بین وزارت بهداشت، آموزش و پرورش و ستاد مبارزه با مواد مخدر مقرر شد تعداد 2 هزار نیروی فرهنگی از مزایای آموزش های مهارت حوزه های آسیب های اجتماعی بهره مند شوند.

وی افزود: براساس کار کارشناسی و برآوردهای تخصصی اولویت بندی سرفصل های حوزه های آسیب ها با همکاری بنیاد پیشگیری انجام شد و در این راستاافزایش مهارت های فرزند پروری و سبک زندگی در آموزش این دوره در نظر گرفته شد.

وی با اشاره به اینکه این دوره با هدف گسترش دامنه آسیب های اجتماعی در سطح جامعه و فضاهای تعلیم و تربیتی تشکیل شده است یادآور شد: در اولین گام و در راستای تفاهم نامه سه جانبه منعقد شده منتخبین این دوره از آموزش های تخصصی مدرسین بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی برخوردار می شوند.

طبایی خاطرنشان کرد: به منظور مقاوم سازی خانواده ها افزایش سطح  آموزش مهارت ها در والدین دانش آموز، دانش آموزان و فرهنگیان از جمله اهداف کلیدی حوزه آسیب های اجتماعی است.

وی گفت: این دوره از آموزش ها با همکاری بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی و آموزش و پرورش منطقه 15 تهران به مدت 4 روز از تاریخ سوم تا ششم اردیبهشت ماه جاری در محل سالن مطهری فرهنگسرای خاوران برگزار شد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *