فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

کاهش ۴۵ درصدی شرارت در تهران/ رویکرد جدید پلیس در برخورد با اوباش

کاهش ۴۵ درصدی شرارت در تهران/ رویکرد جدید پلیس در برخورد با اوباش

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایسنا، سرهنگ پیام کاویانی با حضور در جمع خبرنگاران درباره اراذل و اوباش و برخورد پلیس با آنان گفت:  از ابتدای سال جاری و بنا به تدابیر سلسله مراتب فرماندهی،  پلیس تهران با رویکرد تهاجمی و پیشگیرانه برخورد با اراذل و اوباش را در دستورکار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: در واقع پلیس قبل از اینکه شرارتی رخ دهد، به سراغ اوباش رفته و برنامه آنان را عقیم خواهد گذاشت. اراذل و اوباش تحت رصد کامل پلیس قرار دارند.

رئیس سازمان اطلاعات پلیس تهران ادامه داد: در نتیجه همین اقدامات انجام شده و رویکرد اتخاذ شده نیز هم اکنون شاهد کاهش ۴۵ درصدی شرارت هستیم. ما با اقدامات پیش دستانه بیش از ۱۳۰ برنامه این گروه از افراد هنجارشکن را قبل از عملی شدن ، در نطفه خفه کردیم.

کاویانی افزود: این راهبرد کماکان و با جدیت بیشتری ادامه خواهد داشت و طبق برنامه ریزی انجام شده در ماه‌های آتی شاهد کاهش بیشتر شرارت خواهیم بود.

وی با بیان اینکه مهم این است که مردم عزیزمان ارزیابی مثبتی از خادمان خود در پلیس داشته باشند و نمره قبولی را از  شهروندان بگیریم، گفت: پلیس تهران با شتاب لازم در تلاش است به این مهم دست یابد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *