فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

رشد ۵۰ درصدی خدمات مراکز نیکوکاری به نیازمندان

رشد ۵۰ درصدی خدمات مراکز نیکوکاری به نیازمندان

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری فارس، حمزه‌علی کوهساری،مدیرکل هماهنگی شبکه‌های مردمی کمیته امداد با اشاره به رشد ۵۰ درصدی خدمات مراکز نیکوکاری به نیازمندان، اظهار کرد: در حال حاضر ۸۶۰۰ مرکز نیکوکاری فعال در سراسر کشور به ارائه خدمات به نیازمندان می‌پردازند.

وی با اشاره به افزایش همکاری خیران با مراکز نیکوکاری، اظهار کرد: مراکز نیکوکاری به عنوان مجموعه‌های خیر و احسان محله‌محور، مورد اعتماد مردم بوده و کمک‌های مردمی را در سریع‌ترین زمان به دست نیازمندان می‌رسانند.

مدیرکل هماهنگی شبکه‌های مردمی کمیته امداد اضافه کرد: مراکز نیکوکاری در سرفصل‌های اهدای جهیزیه، مسکن، بهداشت و درمان، اشتغال و معیشت به مددجویان جامعه هدف ارائه خدمت می‌کنند.

کوهساری تاکید کرد: ۳۰ درصد جامعه هدف مراکز نیکوکاری را مددجویان کمیته امداد و ۷۰ درصد را نیازمندان خارج از حمایت کمیته امداد در سطح محلات تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه مردم و خیران در پنج ماهه نخست سال جاری ۶۷۰۰ میلیارد تومان کمک نقد و غیر نقد به مراکز نیکوکاری داشته‌اند، عنوان کرد: این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۵۰ درصدی را نشان می‌دهد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *