فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

۶۰۰۰ تخت به ظرفیت پذیرش معتادان متجاهر پایتخت اضافه می‌شود

۶۰۰۰ تخت به ظرفیت پذیرش معتادان متجاهر پایتخت اضافه می‌شود

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

شهردار تهران با اشاره به راه‌اندازی قریب‌ الوقوع مرکز یاورشهر ۹ و فشافویه، گفت: با این اتفاق بالغ بر ۶۰۰۰ تخت به ظرفیت پذیرش معتادان متجاهر تهران اضافه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایسنا، جلسه شورای سیاست‌گذاری مرکز رصد، پایش و مدیریت آسیب‌های اجتماعی کلانشهر تهران با حضور شهردار تهران، رییس شورای اسلامی شهر، معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهردار و جمعی از مسؤلان برگزار شد.

نگرانی برای پذیرش تمام معتادان متجاهر تهران نخواهیم داشت

شهردار تهران در این نشست با اشاره به راه‌اندازی قریب‌الوقوع مرکز یاورشهر ۹ و فشافویه، بیان کرد: با این اتفاق بالغ بر ۶۰۰۰ تخت به ظرفیت پذیرش معتادان متجاهر تهران اضافه خواهد شد. به این ترتیب نگرانی از بابت پذیرش تمام معتادان متجاهر شهر تهران نخواهیم داشت.

وی با تأکید بر اینکه برای هر مشکل اجتماعی، یک برنامه عملیاتی در مجموعه قرارگاه طراحی شده، اضافه کرد: مثلاً برای ساماندهی معتادان متجاهر یک طرح ۹ بندی تهیه و آماده شده است.

ساماندهی کودکان کار و تکدی‌گران پایتخت در دستور کارها کارگروه اجتماعی شهرداری تهران

زاکانی موضوع ساماندهی کودکان کار و تکدی‌گران را از مهم‌ترین دستور کارهای کارگروه اجتماعی دانست و اظهار کرد: امیدواریم تا پایان سال و با همکاری دیگر دستگاه‌ها بتوانیم تا حد قابل توجهی این آسیب‌ها را در فضای شهر کاهش دهیم.

ساماندهی معضلات اجتماعی با انتخاب شهردار تهران به عنوان دستیار ویژه رییس جمهور

سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز در این نشست با اشاره به تفویض اختیارات رئیس‌جمهور طبق اصل ۱۲۷ قانون اساسی به شهردار تهران، بیان کرد: این اقدام امیدها را برای عملیاتی شدن برنامه‌ها در راستای ساماندهی معضلات اجتماعی شهر افزایش داد.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی تأکید کرد: حالا می‌توان امیدوار بود دیگر طرح‌ها و مصوبات در حد یک نوشته روی کاغذ باقی نخواهد ماند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *