جستجو

بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

۸ دستگاه مکلف به همکاری برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان هستند

۸ دستگاه مکلف به همکاری برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان هستند

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایسنا، معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش فارس بر ضرورت اصل پیشگیری قبل از درمان تأکید کرد و گفت: ۸ دستگاه مکلف به اشتراک گذاشتن منابع و امکانات خود در جهت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان هستند.

علیرضا شادباش امروز، ۲۱ آذرماه در نشست تخصصی نظام مراقبت اجتماعی دانش‌آموزان (نماد) در اداره‌کل آموزش و پرورش استان فارس گفت: در سند ملی ائتلاف نماد، ۸ دستگاه مکلف به اشتراک گذاشتن منابع و امکانات خود در جهت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان هستند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش فارس طرح نماد را به عنوان یکی از برنامه‌های راهبردی در حوزه مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان در آمورش وپرورش دانست که خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان دارای فوریت روانی را تسهیل می‌کند.

شادباش گفت: با توجه به تهیه نقشه خطرپذیری استان فارس، آمادگی هرگونه همکاری متقابل و به اشتراک گذاشتن آمار واطلاعات مورد نیاز دستگاه‌ها در چارچوب ضوابط و مقررات آموزش و پرورش هستیم.

مجید جوکار، رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش فارس  نیز در این جلسه با تأکید بر یکپارچگی و وحدت رویه برنامه‌ها درکاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان گفت: سامانه نماد جهت رصد و ارجاع راه‌اندازی شده است که به‌زودی همه دستگاه‌ها و ارگان‌های عضو ائتلاف به این سامانه خواهند پیوست.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *