فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

نزاع و درگیری منجر به قتل نوجوان خدابنده‌ای شد

نزاع و درگیری منجر به قتل نوجوان خدابنده‌ای شد

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایرنا، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: نزاع و درگیری خیابانی، منجر به قتل نوجوان ۱۷ ساله خدابنده‌ای شد.

سرهنگ کارآگاه محمدعلی آدینه لو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در پی وصول خبر درگیری در روستای حصار بلافاصله واحد گشت کلانتری ۱۳ اشراق و یگان امداد به محل اعزام شد، افزود: با حضور ماموران در محل، انتقال ۲ مصدوم ناشی از این درگیری به بیمارستان و دستگیری چند متهم به مرکز گزارش شد.

وی اظهار داشت:‌ در سرکشی ماموران از بیمارستان مشخص شد یکی از مصدومین که یک نوجوان ۱۷ ساله بود بر اثر شدت جراحات وارده فوت کرده است.

سرهنگ آدینه لو تصریح کرد: در خصوص قتل این نوجوان، چهار متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی جهت بازجویی و تحقیقات به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه میزان قتل های اتفاق افتاده در استان طی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل تغییر نداشته است،‌ خاطرنشان کرد:‌ ۱۰۰ درصد قتل های روی داده در استان کشف و قاتلان دستگیر شده اند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه علت بسیاری از قتل ها در هنگام درگیری،‌ حمل سلاح سرد است،‌ افزود: نوجوانان در سن هیجانی قرار دارند که اغلب کنترل لازم را بر اعمال و رفتار خود ندارند بر همین اساس خانواده ها باید از فرزندان خود در برابر انواع آسیب ها مراقبت کنند.

وی با بیان اینکه حمل سلاح سرد جرم محسوب می شود،‌ یادآور شد:‌ خانواده ها نظارت لازم را بر فرزندان خود داشته باشند و دوستی های فضای حقیقی و مجازی آنان را زیرنظر بگیرند.

سرهنگ آدینه لو حمل سلاح سرد را موجب ترویج خشونت دانست و تاکید کرد:‌ بسیاری از قاتلینی که با سلاح سرد مرتکب این جرم شده اند بدون اینکه قصد قتل کسی را داشته باشند در درگیری ها و نزاع از آن استفاده کرده و عاقبت شومی را برای خود و طرف دعوا رقم زده اند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *