فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

کارتن‌خواب‌ و بی‌خانمان دیدید با ۱۳۷ تماس بگیرید

کارتن‌خواب‌ و بی‌خانمان دیدید با ۱۳۷ تماس بگیرید

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از شهروندان درخواست کرد که در صورت مشاهده افراد بی خانمان و کارتن‌خواب با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرید تا گشت‌های فوریت‌های خدمات اجتماعی حامی شهر این افراد را به مددسراها (گرمخانه‌ها) منتقل کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایرنا، از سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، احمد احمدی صدر روز سه‌شنبه گفت: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر کاهش چشمگیر دما طی چند روز آینده و بارش نزولات الهی، گشت‌های فوریت‌های خدمات اجتماعی حامی شهر این سازمان ۲۴ ساعته به صورت آماده باش هستند.

وی تاکید کرد: همانطور که پیش از این نیز اطلاع رسانی کرده بودیم ۴۰ گشت فوریت‌های خدمات اجتماعی حامی شهر به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در مناطق ۲۲ گانه کلانشهر تهران در حال گشت زنی و تردد هستند تا افراد آسیب دیده اجتماعی از جمله کارتن‌خواب‌ها، بی خانمان‌ها، در راه مانده را به مددسراهای پایتخت انتقال دهند.

به گفته احمدی صدر، ۲۰ مددسرا با ظرفیت ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در پایتخت درحال خدمت رسانی به آسیب دیدگان اجتماعی هستند و همچنین ۲۰ مددسرای سیار فصلی نیز در میادین اصلی و ترمینال‌های کلانشهر تهران مستقر شده‌اند تا به مددجویان خدمت رسانی کنند.

وی افزود: همچنین ۲۲ موتورسیکلت حامی شهر نیز در حال رصد معابر در سطح مناطق ۲۲ گانه هستند.

احمدی صدر یادآور شد: از شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده افراد بی خانمان و کارتن خواب مراتب را به سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران اطلاع دهند تا گشت‌های فوریت‌های خدمات اجتماعی حامی شهر بلافاصله به محل اعزام شده و نسبت به انتقال این افراد به مددسراها (گرمخانه‌ها) اقدام کنند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *