فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

ایجاد ۵۰۰ فرصت شغلی در مناطق محروم با همکاری دانش‌بنیان‌ها

ایجاد ۵۰۰ فرصت شغلی در مناطق محروم با همکاری دانش‌بنیان‌ها

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

مدیرکل راهبری شغلی کمیته امداد از ایجاد ۵۰۰ فرصت شغلی در مناطق محروم خبر داد و گفت: ما برای اجرایی‌سازی آن از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان برای ایجاد شعل بهره خواهیم برد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایسنا، مهدی روح‌اللهی در نشست خبری اولین دوره جایزه ملی آبادیران که صبح امروز در محل ساختمان معاونت علمی برگزار شد، اساس این جایزه را ارج نهادن به فعالان مردمی در زمینه توسعه نوآوری دانست و افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) مساله توانمندسازی محرومان را به عنوان مهمترین ماموریت خود مورد توجه قرار داده است؛ از این رو ارتقایی در ساختار سازمانی در دو ماه اخیر ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: بر اساس این تغییرات با تایید مقام معظم رهبری مجموعه اشتغال این نهاد به بنیاد حیات ارتقاء یافت تا با قوت بیشتری به مساله محرومیت زدایی بپردازد.

روح‌اللهی خاطر نشان کرد: یکی از برنامه‌های ما ایجاد ۵۰۰ فرصت شغلی در مناطق محروم است که برای اجرایی‌سازی آن از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان برای ایجاد شغل بهره خواهیم برد.

مدیرکل راهبری شغلی کمیته امداد، برگزاری رویدادهای جذب ایده‌های نوآورانه برای اشتغال‌زایی را از دیگر برنامه‌های این نهاد عنوان کرد و افزود: در این رویداد از ۳۰۰ طرح برتر حمایت می‌شود.

وی از راه‌اندازی بزرگترین مرکز نوآوری و اشتغال خبر داد و یادآور شد: ما آمادگی کامل داریم تا از ظرفیت نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان در جهت اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی استفاده کنیم.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *