فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

اعتبارات مرتبط با آسیب‌های اجتماعی در محل خودش هزینه شود

اعتبارات مرتبط با آسیب‌های اجتماعی در محل خودش هزینه شود

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایسنا،‌ معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان گفت: هزینه اعتبارات آسیب‌های اجتماعی در محل خود، ارائه گزارش اقدامات در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی و برنامه‌ریزی برای جذب کامل اعتبارات و جلوگیری از بازگشت منابع اختصاصی به صورت جدی در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

احسان کامرانی امروز (شانزدهم دی‌ماه)، در ششمین جلسه شورای اجتماعی استان با اشاره به اقدام کور تروریست‌ها در به شهادت رساندن جمعی از هموطنان در سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: تروریست های کور دل از روی زبونی و استیصال دست به این اقدام جنایتکارانه زدند.

وی گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در قلب ایرانیان جای دارد و با این اقدامات بزدلانه تروریست‌ها و حامیانشان علی الخصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی از یادها فراموش نخواهد شد و راهش با قوت ادامه دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: جنایت تروریست‌ها در به شهادت رساندن و زخمی کردن جمع زیادی از هموطنان با پاسخ قاطع و کوبنده همراه خواهد شد. همه عاملان و آمران این حرکت بزدلانه تاوان این حماقت خود را از سوی ایران دریافت خواهند کرد.

کامرانی با اشاره به ماموریت شورای اجتماعی، تصریح کرد: شورای اجتماعی تشکیلاتی جدید در ساختار استانداری‌هاست که به منظور انسجام بخشی به اقدامات در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، اظهار کرد: آسیب‌های اجتماعی معضل جدی در کشور است که برای پیشگیری و کاهش این آسیب ها، برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ضروری است.

وی گفت: با توجه به اهمیت موضوع آسیب های اجتماعی با تاکید رهبر معظم انقلاب سازمان امور اجتماعی در کشور تشکیل شد. با تشکیل سازمان امور اجتماعی برنامه ها در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی انسجام مناسبی پیدا کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، افزود: به منظور برنامه‌ریزی برای کاهش آسیب های اجتماعی اعتبارات مناسبی از سوی سازمان امور اجتماعی کشور به دستگاه های اجرایی اختصاصی در استان‌ها تخصیص پیدا کرده است.

وی گفت: دستگاه های اجرایی اعتباراتی که از سوی سازمان امور اجتماعی کشور دریافت می کنند حتماً در محل خود، آسیب های اجتماعی هزینه کنند تا شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در استان باشیم.

کامرانی، تصریح کرد: هزینه اعتبارات آسیب های اجتماعی در محل خود، ارائه گزارش اقدامات در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی و برنامه ریزی برای جذب کامل اعتبارات و جلوگیری از بازگشت منابع اختصاصی به صورت جدی در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: اعتباراتی که از سوی سازمان امور اجتماعی کشور به دستگاه های اجرایی اختصاص پیدا می کند متعلق به کل شهرستان های استان است و فرمانداران این مهم را از دستگاه های اجرایی مطالبه کنند.

وی گفت: اعتبارات مناسبی از سوی سازمان امور اجتماعی کشور به استان در حوزه آسیب های اجتماعی در بخش های مختلف در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ اختصاص یافته است که جزئیات آن متعاقباً اعلام می شود.

وی تصریح کرد: کاهش آسیب های اجتماعی مطالبه جدی مقام معظم رهبری است و ضروری است کلیه دستگاه های اجرایی ذیربط با جدیت تحقق این مهم را دنبال کنند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *