فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

معاون قوه قضائیه: کاهش آسیب‌های اجتماعی با کمک همه دستگاه‌ها محقق می‌شود

معاون قوه قضائیه: کاهش آسیب‌های اجتماعی با کمک همه دستگاه‌ها محقق می‌شود

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت :برنامه‌ریزی برای کاهش آسیب‌ها، تنها از سوی قوه قضائیه قابل حل نخواهد بود بلکه باید همه دستگاه‌ها به ویژه بنیادهای خیریه وارد میدان شوند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی اصغر جهانگیر صبح امروز در مراسم افتتاح مجتمع شوق زندگی اظهار داشت: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی به همکاری همه نهادها نیاز داریم و برنامه‌ریزی برای کاهش آسیب‌ها، تنها از سوی قوه قضائیه قابل حل نخواهد بود بلکه باید همه دستگاه‌ها به ویژه بنیاد های خیریه  وارد میدان شوند.

وی تاکید کرد: امیدواریم با ارتقاء نهاد خانواده و تامین بسترهای مناسب برای تامین اجتماعی، نیازمند  مجتمع‌های کاهش آسیب‌ها نباشیم.

جهانگیری تاکید کرد: دشمن از طریق فضای مجازی به درون خانواده ها رخنه کرده و می تواند فرزندان ما را در درون منزل خودمان مورد تهاجم و آسیب قرار دهد و نیاز داریم برنامه‌ریزی‌های بهتر داشته باشیم و نظارت بر فرزندان را با آموزش به آنها بیشتر کنیم .

وی افزود: این مجتمع ها با دو ویژگی می تواند مطرح باشد یک می‌تواند یک مجتمع قضایی باشد و نهادهای حمایتی را پوشش دهد و دوم نهادهای اجرایی مثل بهزیستی و تامین اجتماعی پیشتاز شوند و این مراکز را ایجاد کنند  و دستگاه قضایی به آنها به عنوان همکار کمک کنند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه ادامه داد: برنامه‌ریزی برای کاهش آسیب‌ها، تنها از سوی قوه قضائیه قابل حل نخواهد بود بلکه باید همه دستگاه‌ها به ویژه بنیادهای خیریه  وارد میدان شوند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *