فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

انهدام باند فروش و توزیع مواد روانگردان در فضای مجازی

انهدام باند فروش و توزیع مواد روانگردان در فضای مجازی

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری ۴ سوداگر مرگ که در فضای مجازی به خرید و فروش مواد مخدر می‌پرداختند، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد  به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ حسین باباپور، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد روان گردان توسط افرادی در فضای مجازی، رسیدگی به موضوع به سرعت در دستور کار مأموران دایره فتا و پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد تعداد افراد با ایجاد کانالی در فضای مجازی به توزیع و فروش مواد مخدر روان‌گردان می‌پردازند.

سرهنگ باباپور ادامه داد: با رصدهای اطلاعاتی مخفیگاه متهمان در محدوده غرب تهران شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

وی افزود: تیمی از مأموران به مخفیگاه متهمان اعزام و ضمن دستگیری ۴ سوداگر مرگ در بررسی‌های بیشتر از این مکان ۹ کیلو و ۶۰۰ گرم انواع موادمخدر و روان‌گردان و توهم‌زا کشف کردند.

این مقام انتظامی به تکمیل پرونده و معرفی متهمان به مرجع قضائی اشاره کرد و افزود: برخورد با فروشندگان مواد مخدر و نیز اشاعه دهندگان مظاهر اعتیاد در فضای مجازی، به مانند فضای حقیقی یکی از دغدغه‌های اصلی پلیس مبارزه با مواد مخدر است؛ بدون شک، پایش لحظه به لحظه صفحات مجازی و برخورد قاطع با توزیع کنندگان مواد مخدر و نیز بر هم زنندگان امنیت در فضای مجازی، به عنوان یک مأموریت اولویت دار با جدیت در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر است.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *