pishgiri

بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

pishgiri

توزیع 3 هزار دست پوشاک میان خانواده‌های نیازمند

توزیع 3 هزار دست پوشاک میان خانواده‌های نیازمند

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی میباشد

به مناسبت روز جهانی کودک و با حمایت بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و همچنین حمایت‌های مردمی ، تعداد 3 هزار دست پوشاک به خانواده‌های نیازمند اهدا شد.

دکتر مصطفی راستینه رئیس بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در این باره به خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری آزنیک گفت:

تمامی پوشاکی که امروز توزیع شد، با همکاری سازمان بهزیستی تهران و سازمان املاک تملیکی توسط یکی از خیرین محترم، آقای خان احمد لو تهیه شده است. این 3 هزار دست پوشاک به گروه‌های جهادی و مؤسساتی که در این حوزه‌ها فعالیت می‌کنند، جهت توزیع در میان خانواده‌های نیازمند، تحویل داده شد.

دکتر راستینه  در ادامه درباره فعالیت‌های بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی گفت: بنیاد پیشگری از آسیب‌های اجتماعی در حوزه آگاه سازی و ارتقاء سلامت  و در حوزه آموزش، یک دانشگاه پیشگیری است که باید در این حوزه‌ها با تمام توان در کنار دستگاه‌های دولتی و غیردولتی وظایف خودش را انجام دهد.

سطوح پیشگیری 3 سطح دارد. سطح آگاه سازی، سطح مداخله و سطح توانمندسازی. با توجه به وجود مشکلات، در برخی مواقع ما مجبور هستیم علاوه بر سطح آگاه سازی در سطوح مداخله و توانمندسازی هم در کنار دیگر مؤسسات و دستگاه‌های دولتی قرار بگیریم.

در مراسم اهدا این پوشاک، ملیحه ستوده مدیرعامل موسسه حمایتی خانه کودک و خانواده نیز درباره  فعالیت‌های این موسسه گفت: این موسسه در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی فعالیت می‌کند.

موسسه حمایتی خانه کودک و خانواده در امور خیریه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، تعاملات و همکاری‌های وسیعی با بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دارد. از جمله این همکاری‌ها، می‌توان به برنامه جامع در زمینه کارآفرینی برای مددجویان در آینده نزدیک اشاره کرد…

در ادامه شما را به دیدن مشروح این گفتگوها دعوت می‌کنیم.

 

مطالب مرتبط

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *