فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

توزیع بیش از۶۰ هزار بسته نوشت‌ افزار میان دانش‌آموزان مناطق محروم

توزیع بیش از۶۰ هزار بسته نوشت‌ افزار میان دانش‌آموزان مناطق محروم

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری فارس، وحید خاوئی، معاون محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان با اشاره به توزیع بسته‌های نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان خانواده‌های محروم کشور در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: بنیاد مستضعفان به منظور حمایت از دانش‌آموزان نیازمند و خانواده‌های محروم، امسال نیز همزمان با بازگشایی مدارس و شروع فصل پاییز، ۶۰ هزار بسته نوشت‌افزار را میان دانش‌آموزان نیازمند توزیع کرد.

معاون محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان و مدیرعامل بنیاد علوی با بیان اینکه این بسته‌های نوشت‌افزار در ۲ قالب نوشت‌افزار دانش‌آموزان دبستانی و دبیرستانی تهیه شده است، اظهار کرد: این بسته‌های نوشت‌افزار در بیش از ۸۰ منطقه هدف محرومیت‌زدایی و آبادانی بنیاد مستضعفان، مناطق مرزی محروم کشور و همچنین جزایر جنوبی از طریق همکاران ما و همچنین گروه‌های جهادی و فعالان اجتماعی توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: ارزش هریک از بسته‌های نوشت‌افزار بیش از ۳۵۰ هزار تومان است و بنیاد مستضعفان برای تهیه این اقلام بیش از ۲۰ میلیارد تومان تامین اعتبار کرده است.

به گفته خاوئی پیش از این نیز، بنیاد مستضعفان بیش از ۸۵ هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی را میان دانش‌آموزان دارای خانواده محروم توزیع کرده بود.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *