جستجو

بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

تلاش برای افزایش مشارکت سالمندان در مسائل اجتماعی

تلاش برای افزایش مشارکت سالمندان در مسائل اجتماعی

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

رئیس سازمان بهزیستی گفت: سند سالمندی در حال پیگیری است و همکاران ما در سازمان بهزیستی تلاش می‌کنند افزایش مشارکت سالمندان را در مسائل اجتماعی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری مهر، علی محمد قادری در آئین بزرگداشت روز سالمند که با حضور بازنشستگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد گفت: سند سالمندی در حال پیگیری است و همکاران ما در سازمان بهزیستی تلاش می‌کنند افزایش مشارکت سالمندان را در مسائل اجتماعی داشته باشند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: جامعه بزرگ بازنشستگی در ایران دارای جایگاه مهمی است و این جامعه ذخایر نخبگانی و فرزانگی ما هستند.

وی افزود: با کمک جامعه بازنشستگی می‌توان خط مشی و نقشه راه را به نسل جوان منتقل کرد.

قادری گفت: با استقرار دولت مردمی و تأکیدات رئیس جمهور کرامت بخشی به قشر بازنشسته و سالمند در اولویت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: سند سالمندی در حال پیگیری است و همکاران ما در سازمان بهزیستی تلاش می‌کنند افزایش مشارکت سالمندان را در مسائل اجتماعی داشته باشند.

قادری در پایان گفت: بیش از ۷۰ بنیاد فرزانگی دارای مجوز از سوی بهزیستی ابلاغ شده است و سازمان بهزیستی از بازنشستگان و همچنین بازنشستگان وزارت فرهنگ به این جامعه بپیوندند.

این آئین با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان بهزیستی کشور، مشاور اجتماعی وزیر فرهنگ و جمعی از بازنشستگان این وزارتخانه برگزار شد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *