جستجو

بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

هر مدرسه به یک مرکز نیکوکاری تبدیل شود

هر مدرسه به یک مرکز نیکوکاری تبدیل شود

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

قائم مقام کمیته امداد با اشاره به نقش مدیران و معلمان مدارس در برپایی جشن عاطفه‌ها و تأمین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند، گفت: هر مدرسه باید تبدیل به یک مرکز نیکوکاری شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری فارس، همزمان با چهارمین روز از مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید، زنگ عاطفه‌ها با شعار «آینده‌ساز باشیم» در مدارس سراسر کشور به صدا درآمد.

مراسم زنگ عاطفه‌ها در تهران با حضور رضا‌مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش، مصطفی خاکسار، قائم مقام کمیته امداد و دیگر مدیران وزارت آموزش و پرورش و کمیته امداد در دبیرستان دخترانه شهید عاصمی منطقه ۹ برگزار شد.

قائم مقام کمیته امداد در این مراسم با تبریک فرا رسیدن اعیاد ربیع‌الاول و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: کمیته امداد از ابتدای انقلاب در کنار ارائه خدمات اجتماعی به نیازمندان، یک هدف بزرگ‌تر نیز مدنظر داشت.

وی افزود: در اهداف بلندمدت کمیته امداد، توجه به استعدادها و بروز آن درجامعه هدف دیده شده است که تحقق این مساله بخش قابل توجهی از فضای علم و دانش‌آموزی و رویکرد آموزش و پرورش را به خود اختصاص داده است.

خاکسار با اشاره به تفاهم‌نامه‌های کمیته امداد و وزارت آموزش و پرورش در راستای ظهور و بروز استعدادهای دانش‌آموزان، اظهار کرد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و حاصل مجاهدت‌ها و ایثارگری شهدا، شرایط و فضایی است که امروز دانش‌آموزان مشغول تحصیل علم و دانش هستند.

قائم مقام کمیته امداد با تاکید بر اینکه علم و تحصیل دانش‌آموزان باید منجر به استحکام نظام شود، خاطرنشان کرد: امروز دشمن بیشترین تمرکز خود را بر دانش‌آموزان قرار داده زیرا نقش دانش‌آموزان بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی تحصیل علم همراه با روحیه انقلابی را عامل نا امیدی دشمنان دانست و گفت: ظهور و بروز استعدادهای دانش‌آموزان می‌تواند زمینه تحقق اهداف بلند انقلاب را هموارد کند.

وی در پایان با تقدیر از نقش مدیران و معلمان مدارس در برپایی جشن عاطفه‌ها و تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند، خاطرنشان کرد: هر مدرسه باید تبدیل به یک مرکز نیکوکاری شود و شتاب در این حرکت خیر در مسیر شکوفایی دانش‌آموزان قرار گیرد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *