فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

تشکیل کمیته دفاع از حقوق زنان و کودکان در معاونت ریاست جمهوری

تشکیل کمیته دفاع از حقوق زنان و کودکان در معاونت ریاست جمهوری

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور از تشکیل کمیته دفاع از حقوق زنان و کودکان در معاونت ریاست جمهوری خبر داد و گفت: بسیاری از کنشگران حوزه سلامت از بانوان از جمله پرستاران و پزشکان برای اعزام به غزه اعلام آمادگی کرده‌اند اما تاکنون راهی برای کمک به فلسطین و غزه باز نشده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایسنا، انسیه خزعلی در نشست تخصصی ۷۵ سال نقص حقوق بشر و حقوق بشر دوستانه در سرزمین‌های اشغالی فلسطین، با محوریت حقوق زنان و کودکان اظهار کرد: هدف رژیم جعلی اسرائیل مشروع نشان دادن خود و سپس مشروع نشان دادن جنایت های خود به عنوان دفاع از خود است.

وی ادامه داد: نگاه جهانی نسبت به مسئله فلسطین و جنایت‌های رژیم جعلی اسرائیل در منطقه تغییر کرده است و امیدواریم راه برای پیگیری حقوقی مسئله فلسطین باز شود اگرچه این رژیم سفاک راه حل حقوقی و قانونی نمی‌شناسد.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه تلاش می‌کنیم از تولیدات محتواهایی در این حوزه که بتوانند روایت‌های واقعی از مسئله فلسطین و جنایت‌های صهیونیسم را به جهانیان معرفی کنند، حمایت کنیم ادامه داد: بسیاری از کنشگران حوزه سلامت از بانوان از جمله پرستاران و پزشکان برای اعزام به غزه اعلام آمادگی کرده‌اند اما تاکنون راهی برای کمک به فلسطین و غزه باز نشده است.

خزعلی با اشاره به اینکه اسرائیل تلاش دارد تا خود را مشروع نشان دهد و پس از آن، کشتار مردم بی‌دفاع غزه را دفاع مشروع از خود عنوان کند حساب وظیفه کنشگران است که ماهیت جعلی این رژیم را به جهان معرفی کنند خاطر نشان کرد: اگر جامعه جهانی مقابل این رژیم جعلی نایستد، جنایت‌های این رژیم مرزی نمی‌شناسد و تلاش می‌کند تا شعار نیل تا فرات را محقق کند.

وی در پایان بیان کرد: این رژیم در حالت سرگیجه است و نمی‌داند چه می‌کند، امیدواریم با نصرت الهی، سراسر فلسطین و نوار غزه آزاد شود. از هر حرکتی که بتواند از حقوق کودکان و زنان در فلسطین و غزه حمایت کند حمایت می‌کنیم.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *