فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

ویزیت و درمان رایگان دندانپزشکی برای کودکان کار و خیابان

ویزیت و درمان رایگان دندانپزشکی برای کودکان کار و خیابان

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از امکان ویزیت و درمان رایگان دندانپزشکی برای کودکان کار و خیابان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری مهر، احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران اظهار داشت: در شهر تهران ۳۷ مرکز پویاشهر (آموزش، استعدادیابی و توانمندسازی کودکان کار و خیابان) راه اندازی شده است که ۷ هزار کودک کار و خیابان از خدمات این مراکز با هدف خروج از چرخه انواع آسیب‌های اجتماعی برخوردار خواهند بود.

وی افزود: خدمات گوناگونی در این مراکز برای این افراد آسیب دیده اجتماعی در نظر گرفته شده که در این راستا به تازگی با همکاری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده تا خدمات دندانپزشکی نیز برای این کودکان فراهم شود.

احمدی صدر عنوان کرد: این خدمات درمانی با همکاری خیران و سمن‌ها در مراکز پویاشهر در سال جاری به اجرا در آمده و گاهاً برخی از این خدمات به خانواده‌های این کودکان ارائه شده است.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران تصریح کرد: خدمات دندانپزشکی در حال حاضر برای سایر افراد آسیب دیده در مجموعه‌هایی مانند مددسراها و یاورشهرها با همکاری خیران در حال اجرا است.‌

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *