فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

اجرای طرح ساماندهی کلونی‌های آسیب در بوستان‌های پایتخت

اجرای طرح ساماندهی کلونی‌های آسیب در بوستان‌های پایتخت

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اجرای طرح سراسری کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران گفت: در این طرح تمامی بوستان‌های شهر تهران پایش و سپس ساماندهی کلونی‌های آسیب در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایرنا، احمد احمدی صدر روز شنبه اظهار کرد: طرح ساماندهی سراسری کاهش آسیب های اجتماعی در کلانشهر تهران با همکاری مناطق ۲۲ گانه و نواحی شهرداری از ۱۵ تا ۳۰ فرودین سال جاری آغاز شد که در این راستا بخش قابل توجهی از کلونی‌های آسیب‌های اجتماعی پایتخت مورد ساماندهی قرار گرفته است.

وی افزود: این طرح متفاوت تر از طرح‌های دیگر است؛ چرا که پس از شناسایی و ساماندهی افراد آسیب دیده نقاطی که به نوعی کلونی و نقطه بی دفاع شهری تبدیل شده بود، توسط نیروهای پرتلاش خدمات شهری شهرداری نواحی پاکسازی می‌شود تا بستر این نقاط آسیب ساماندهی و برچیده شود.

احمدی صدر ادامه داد: بخشی از کلونی‌های آسیب در بوستان‌های جنگلی وجود داشت که با اجرای این طرح این کلونی‌ها در این بوستان‌ها شناسایی و ساماندهی شده است.

مدیر عامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران اضافه کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده کلونی‌های آسیب با سامانه ۱۳۷ پلاس تماس بگیرند تا اقدامات برای رفع نقاط مورد نظر صورت گیرد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *