فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

طرح «در آغوش خانواده» ۱۵ زندانی را آزاد کرد

طرح «در آغوش خانواده» ۱۵ زندانی را آزاد کرد

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

طی اجرای طرح در آغوش خانواده با مشارکت لیلا اوتادی، ۱۵ زندانی جرائم غیر عمد از اطراف شهر گرگان و شهرهای همجوار آزاد شدند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری مهر، همزمان با عید سعید فطر لیلا اوتادی بازیگر مطرح تلویزیون و سینما، در ادامه اجرای طرح «در آغوش خانواده»، مقدمات آزادی ۱۵ زندانی با جرایم غیر عمد را فراهم کرد.

این بازیگر که در اوایل ماه مبارک رمضان و تحویل سال نو هم برای آزادی حدود ۹ زندانی مشارکت کرده بود، فعالیت هنرمندان، ورزشکاران، سیاستمداران و یا فعالان اقتصادی در امور خیریه را امری زیبا برشمرد و گفت: کمک رسانی در همه بخش‌ها از جمله تهیه جهیزیه و یا تأمین دارو برای بیماران، لذت بخش است؛ اما مشارکت برای آزادی زندانی‌های بی گناه لذتی دارد که از تمام افراد واجد شرایط دعوت می‌کنم تا حداقل برای یک بار هم که شده، طعم این لذت را بچشند.

وی با بیان اینکه از سال ۸۶ به صورت داوطلبانه به عنوان سفیر آزادی زندانیان بی گناه فعالیت می‌کند، افزود: بازی در فیلم «آزادی به قید شرط»، در نقش دختری که پدرش در زندانی بود، انگیزه مرا برای کمک به خانواده‌های زندانیان چند برابر کرد؛ به همین دلیل بعد از آن فیلم بنده و آقای امیر جعفری، سفیر آزادی زندانی‌های بی گناه شدیم.

بازیگر سریال «آخرین گناه» که در ماه رمضان سال ۸۵ روی آنتن رفت، ماه رمضان را فرصتی مهم برای ترویج مهر و همدلی در جامعه دانست و گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان دومین دوره طرح در آغوش خانواده اجرا و طی آن ۱۵ نفر از زندانی‌های اطراف شهر گرگان و شهرهای همجوار که جرایم غیر عمد داشتند آزاد شدند.

گفتنی است طرح در آغوش خانواده برای آزادی زندانی‌های بیشتر در تمامی مناسب‌ها اجرا می‌شود.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *