فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

افزایش مهارت‌های زندگی با استفاده از ظرفیت‌های کانون مساجد

افزایش مهارت‌های زندگی با استفاده از ظرفیت‌های کانون مساجد

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

فرماندار منطقه ویژه بروجرد با اشاره به نقش کانون‌های مساجد در مقابله با آسیب‌های اجتماعی و توانمندسازی جوانان گفت: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های کانون‌های مساجد می‌توان زمینه افزایش مهارت‌های زندگی و علمی را در جامعه افزایش داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایکنا، مسلم مرادی، فرماندار ویژه بروجرد، ۱۸ اسفندماه، در مراسم بزرگداشت سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با اشاره به اهمیت جایگاه مساجد اظهار کرد: مساجد از دیرباز پایگاه آگاهی‌بخشی، بصیرت‌افزایی و محور ترویج دین مبین اسلام بوده است.

وی با اشاره به نقش کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در احیای جایگاه مساجد افزود: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نقش مهمی در توسعه فعالیت فرهنگی، هنری و دینی در جامعه دارند.

مرادی بیان کرد: در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد باید با اجرای برنامه‌های متنوع شرایط مناسب برای جذب نیروهای جوان در مساجد را بیش از پیش فراهم کرد.

وی با بیان اینکه کانون‌های مساجد فعالیت‌های گسترده و اثرگذاری در جامعه دارند، اظهار کرد: محله‌محوری و مردم‌محوری از شاخص‌های فعالیت کانون‌های مساجد است. ‌

فرماندار بروجرد با اشاره به نقش کانون‌های مساجد در مقابله با آسیب‌های اجتماعی و توانمندسازی جوانان گفت: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های کانون‌های مساجد می‌توان زمینه افزایش مهارت‌های زندگی و علمی را در جامعه افزایش داد.

 

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *