فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

با نگاه زنانه به آسیب‌های اجتماعی زنان ورود کنیم

با نگاه زنانه به آسیب‌های اجتماعی زنان ورود کنیم

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایسنا، دستیار رئیس‌جمهور در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی با بیان اینکه برخی از آسیب‌های اجتماعی مربوط به حوزه زنان می‌شود، اظهار کرد: با توجه به جنس و ماهیت آسیب‌های اجتماعی باید با نگاه زنانه به این مسائل ورود کرد.

سکینه پاد، ظهر امروز(یکشنبه ۲۹ بهمن ماه) در بازدید از بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه مطبوعات، با حضور در غرفه این خبرگزاری به سوالات ایسنا پاسخ داد.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در ارتباط با آسیب‌های اجتماعی نگرانی‌ها و دغدغه‌های خود را بیان کرده است اظهارکرد: به عنوان دستیار رئیس جمهور در حوزه پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی، پیگیر حقوق مادی و معنوی زنان هستم. نشستی نیز در این ارتباط  برگزار و نتایج آن نیز در اختیار ریاست ‌جمهور قرار گرفته است.

پاد ادامه داد: پیشنهادهایی در حوزه زنان ارائه داده‌ایم و رییس‌جمهور در خصوص این پیشنهادها به معاونت اجتماعی وزیر کشور دستور داده‌ است.

دستیار رئیس‌جمهوری در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی با تاکید بر اینکه سلسله مسائل مربوط به حوزه آسیب‌های اجتماعی احصاء شده است، افزود: مسائل مربوط به آسیب‌های اجتماعی به روز است. معاونت امور زنان ریاست جمهوری بر مسائل آسیب‌های اجتماعی تمرکز دارد. بررسی‌ها بیانگر این است که جنس برخی از آسیب‌های اجتماعی، زنانه است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه برخی از آسیب‌های اجتماعی جنسی زنانه دارد، دولت باید با نگاه زنان به این حوزه ورود کند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *