فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

مشارکت بیش از ۳۰۰ هزار دانش آموز در پویش مهر

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش با بیان اینکه سال گذشته تحصیلی ۷۵ هزار اثر دانش آموزی به طرح پویش مهر ارسال شد، گفت: با همت صورت گرفته تاکنون بیش از ۳۲۸ هزار دانش آموز در این پویش ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایرنا ، اصغر باقرزاده روز یکشنبه در جلسه ستاد مرکزی پویش مهر ریاست جمهوری اظهار داشت: برای نخستین بار پایگاه اینترنتی تخصصی پویش مهر راه اندازی شده است و به زودی این سامانه برای بارگذاری آثار معرفی می‌شود؛ همچنین سرود ویژه ای برای این پویش طراحی شده که در ایام الله دهه فجر انتشار می یابد.

باقرزاده با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت با ابتکار رییس جمهور در دولت سیزدهم که باعث ایجاد نشاط و امید در جامعه دانش آموزی شده است، افزود: باید برای هر کدام از مقاطع تحصیلی برنامه نویسی مجزایی داشته باشیم تا این اردوها هدفمندتر برگزار شود و برای حضور دانش آموزان در مقاصد هدف تسهیل‌گری کنیم.

معاون پرورشی و فرهنگی افزود: به زودی برنامه ریزی برای برگزاری راویان پیشرفت در قالب کاردوی دانش آموزی برگزار می‌شود تا دانش آموزان ایران اسلامی قصه‌های شنیدنی پیشرفت کشور را از زبان دوستان خود بشنوند.

امسال رییس جمهور در اقدامی نوین «پویش‌مهر» را جایگزین «پرسش مهر» کرد که محورهایی مانند امیدواری دانش‌آموزان نسبت به آینده و پیشرفت کشور، اهمیت بیان روایت پیشرفت برای دانش‌آموزان، بسیج انگیزه‌های دانش‌آموزان برای پیشرفت ایران قوی و تشویق دانش‌آموزان برای روایت خلاقانه و هنرمندانه دربردارد که آموزش و پرورش باید برای این مسائل راهبردهایی را درنظر بگیرد و دانش‌آموزان را نسبت به آینده خود و کشور امیدوارتر کند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *