فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

توجه به امور تربیتی در مدارس سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

توجه به امور تربیتی در مدارس سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: توجه به امر تربیتی در کنار امور آموزشی، منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری مهر، محمود مشکی عصر شنبه در برگزاری کارگاه تخصصی «ارتباط با نوجوان» ویژه مدیران هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش در اردبیل، بر ارتقای کمی و کیفی رشته‌های فنی – مهارتی با توجه به آمایش سرزمینی استان اردبیل به لحاظ نیازهای شغلی استان تاکید کرد.

وی اظهار کرد: توجه به امر تربیتی در کنار امور آموزشی، توجه به آسیب‌های اجتماعی و راه‌های مقابله با آن، شناسایی، جذب هنرجویان مستعد و علاقه‌مند در فرآیند هدایت تحصیلی و شاداب‌سازی محیط از جمله عواملی است که می‌تواند موجب ارتقای کیفی هنرستان‌ها شود.

در ادامه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل نیز در بخش دوم این کارگاه که برای اولین بار برای هنرستان‌های سطح استان برگزار شد، آماری از وضعیت اعتیاد و سایر آسیب‌های اجتماعی در سطح استان و کشور را ارائه کرده و بر اهمیت توجه به شناسایی و برطرف کردن چنین آسیب‌هایی در مدارس سطح استان تاکید کرد.

غفور حضوری معاون پرورشی و فرهنگی استان با جمع‌بندی از مباحث مطرح شده، از تخصیص و ساماندهی مشاوران برجسته استان به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای خبر داد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *