جستجو

بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

پرداخت کمک هزینه درمانی برای بیش از 7 هزار مددجوی تهرانی

پرداخت کمک هزینه درمانی برای بیش از 7 هزار مددجوی تهرانی

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری فارس، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران از پرداخت کمک هزینه درمانی برای بیش از 7 هزار مددجویتحت حمایت در نیمه نخست سال جاری خبری داد.

جهانبخش مرادی با ارائه گزارشی از خدمات این نهاد در در خصوص پرداخت کمک هزینه درمانی به مددجویان تحت حمایت در نیمه نخست سال جاری، گفت: در نیمه نخست سال جاری هزینه‌های درمانی برای ۷ هزار و ۹۶۵ مددجوی تحت حمایت با هزینه ای بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۲۶۳ میلیون تومان پرداخت شده است.

وی افزود: از این مبلغ ۲ میلیارد و ۲۱۳ میلیون تومان برای ۱۲۳۷ کمک هزینه درمان برای مددجوان دارای بیماری خاص و صعب العلاج پرداخت شده است.

مرادی بیان کرد: مبلغ ۵ میلیارد و ۵۲۷ میلیون تومان نیز هزینه مددجویان تهرانی و شهرستانی تحت حمایت کمیته امداد بستری شده در بیمارستان های شهر تهران است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران خاطرنشان کرد: از مجموع ۱۱ میلیارد و ۲۶۳ میلیون تومان هزینه های درمانی پرداخت شده ۷ میلیارد تومان از محل کمک های مردمی از جمله زکات و صدقات و مابقی از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه بیمه پایه مددجویان تحت حمایت خدمات درمانی است، عنوان کرد: از آنجایی که بیمه های پایه، کلیه هزینه های درمانی را پوشش نمی‌دهند و این امر برای مددجویان که از اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه هستند، مشکلات زیادی ایجاد می‌کند لذا برای کمک به جامعه هدف تحت حمایت در این زمینه یک بیمه مکمل درمانی برای مددجویان تحت حمایت در نظر گرفته شده است که این افراد با مراجعه به ادارات این نهاد و ارائه اسناد و مدارک مربوطه به کارشناسان درمان کمیته امداد بخشی از هزینه های درمانی آنها پرداخت می شود.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *