فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

همکاری مثبت شهرداری تهران و فراجا در زمینه جمع آوری معتادین متجاهر

همکاری مثبت شهرداری تهران و فراجا در زمینه جمع آوری معتادین متجاهر

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایرنا، سخنگوی فراجا گفت: امروز ادعا می‌کنیم اگر معتاد متجاهری وجود داشته باشد بلافاصله آن‌ را جمع‌آوری می‌کنیم، دلیل آن ظرفیت‌هایی است که توسط بخش‌هایی مانند شهرداری تهران آماده شده است.

سعید منتظرالمهدی روز شنبه درخصوص فعالیت و همکاری مثبت شهرداری تهران و فراجا در زمینه جمع آوری معتادین متجاهر اظهار کرد: یکی از مواردی که چهره شهر را از وجهه مثبت خود تغییر می‌دهد، معتادان هستند که حضورشان در سطح شهر بر روح و روان افراد جامعه تاثیر منفی می‌گذارد.

وی افزود: برخورد با این پدیده کار یک نهاد و سازمان نیست؛ جمع آوری معتادان متجاهر با فراجاست که در کمترین زمان ممکن انجام شدنی است؛ مهم اتفاق بعد از جمع‌آوری معتادین متجاهر است، این افراد باید در اماکنی بازآموزی شوند و دوره‌هایی را ببینند و بعد به جامعه برگردند.

سخنگوی فراجا ادامه داد: آموزش و بازآموزی کار دیگر بخش‌هاست که بخشی به شهرداری تهران بر می‌گردد و در این زمینه شاهد همکاری بسیار خوبی از سمت شهرداری تهران هستیم.

سردار منتظر المهدی یادآور شد: باز گرداندن معتادان متجاهر به جامعه کار ساده‌ای نیست و باید آموزش‌ها را بیشتر کنیم و در حوزه‌ پیشگیری فعالیت بیشتری انجام دهیم.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *