فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

ارائه 2 میلیون وام اشتغال به نیازمندان جامعه

ارائه 2 میلیون وام اشتغال به نیازمندان جامعه

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل ازخبرگزاری فارس، علی عاشوری، مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با حضور در یک برنامه تلویزیونی ضمن گرامیداشت روز بانکداری اسلامی، اظهار کرد: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون ۲۳۲ هزار ۷۳۰ فقره وام اشتغال به ارزش ۴۳۳۰ میلیارد تومان به مددجویان و نیازمندان ارائه کرده است.

وی ادامه داد: در همین مدت یک میلیون و ۸۹۸ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه حمایتی به ارزش ۱۲ هزار میلیارد تومان نیز به جامعه هدف پرداخت شده است.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولای ت تاکید کرد: این صندوق تاکنون ۲۹ هزار فقره تسهیلات فرهنگی نیز به ارزش ۲۶۰ میلیارد تومان به خانواده‌های نیازمند و تحت حمایت اختصاص داده است.

عاشوری خاطرنشان کرد: در همین مدت تعداد ۱۷۴ هزار فقره وام مسکن به ارزش ۲ هزار میلیارد تومان نیز از سوی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به جامعه هدف پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: در مجموع از ابتدای تاسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت تاکنون ۲ میلیون و ۳۳۴ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش ۱۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در بخش‌های اشتغال، مسکن، حمایتی و فرهنگی به خانواده‌های تحت حمایت ارائه شده است.

 

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *