فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

ارائه خدمات درمانی در ۳۶ مرکز درمانی داخلی کشور

ارائه خدمات درمانی در ۳۶ مرکز درمانی داخلی کشور

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری مهر، معاون بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر گفت: در ۳۶ مرکز درمانی داخلی کشور جمعیت هلال احمر به ارایه خدمات درمانی می پردازد.

پیمان نامدار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه مهر گفت: در ۳۶ مرکز درمانی داخلی کشور این معاونت به تأمین خدمات درمانی مورد نیاز کشور از جمله دیالیز، ناباروری، طب فیزیکی و خدمات پاراکلنیکی با هدف خدمت به مردم مشغول است.

وی با اشاره به واحد واکسیناسیون جمعیت هلال احمر افزود: با هدف افزایش ایمنی زائران و عموم جامعه در برابر بیماری‌های واگیری واکسیناسیون حجاج؛ عتبات و بیماری‌های واگیر دار به طور تخصصی و ویژه برعهده جمعیت هلال احمر است و این مهم در مراکز درمانی تحت نظارت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی صورت می‌گیرد.

نامدار با اشاره به پاسخگویی کارآمد و اثر بخش به سوانح و حوادث از سوی این معاونت در زمان بحران افزود: ارائه ظرفیت‌های بهداشت و درمان اضطراری در زمان سوانح و بحران یکی از مهم‌ترین وظایف این معاونت محسوب می‌شود.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با اشاره به ضرورت مقوله توانمند سازی در ارائه خدمات درمانی اضافه کرد: در همین راستا دوره‌های آموزشی مفاهیم ابزارهای بهداشت و درمان اضطراری در استان‌های مختلف با هدف ارتقای سطح آمادگی برگزار شده است.

نامدار در خاتمه یکی دیگر از اهداف مهم این معاونت را کمک به توسعه و ارتقای کیفیت خدمات درمانی و توانبخشی دانست و گفت: در تلاش هستیم مراکز دیالیز در استان‌های مختلف را با استفاده از امکانات بومی و همکاری شرکت‌های دانش بنیان راه اندازی کنیم.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *