فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

خدمات‌رسانی پایگاه‌های اجتماعی پایانه‌ها به ۲۴۶ بیمار اعصاب و روان

خدمات‌رسانی پایگاه‌های اجتماعی پایانه‌ها به ۲۴۶ بیمار اعصاب و روان

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه فعالیت‌های گوناگونی از سوی مددکاران ۲۹ پایگاه خدمات اجتماعی صورت می‌گیرد، گفت: در سال گذشته به ۲۴۶ بیمار اعصاب و روان از سوی مددکاران پایگاه‌های مستقر در پایانه‌های مسافربری خدمات‌رسانی صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایلنا، احمد احمدی صدر، مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران اظهارکرد: خدمات گوناگونی در ۲۹ پایگاه خدمات اجتماعی شهرداری تهران با محوریت کاهش آسیب‌های اجتماعی ارائه می‌شود که بخشی از این خدمات تعریف شده برای بیماران اعصاب و روان است که با ارائه مشاوره فردی و معرفی به مراکز درمانی مراحل کار انجام می شود. برخی از این بیماران اعصاب و روان هم، چون افرادی هستند که گم شده اند، به خانواده ارجاع داده می‌شوند.

وی همچنین افزود: پایگاه‌های خدمات اجتماعی در پایانه‌های مسافربری کمک بسزایی به کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهد داشت. به همین منظور در تعدادی از پایانه‌های مسافربری ساعت فعالیت این پایگاه‌ها را افزایش داده‌ایم تا خدمات‌رسانی مطلوب صورت گیرد.

به گزارش شهر، احمدی صدر ادامه داد: از دیگر اقدامات پایگاه‌های خدمات اجتماعی در پایانه‌ها درخصوص کودکان فرار است که با هماهنگی‌های انجام شده تحویل سازمان بهزیستی یا خانواده می‌ شوند.

گفتنی است در شهر تهران ۲۹ پایگاه خدمات اجتماعی با محوریت کاهش آسیب‌های اجتماعی فعالیت دارند که پایگاه‌های پایانه‌های مسافربری، سازمان بهشت زهرا، تاکسیرانی و حرم مطهر از سوی این سازمان و سایر پایگاه‌ها از سوی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران اداره می شود.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *