فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

نوسازی ناوگان گشت آسیب‌های اجتماعی در شهرداری تهران

نوسازی ناوگان گشت آسیب‌های اجتماعی در شهرداری تهران

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از نوسازی ناوگان گشت آسیب‌های اجتماعی در شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری تسنیم، احمد احمدی صدر  از مجهز شدن گشت‌های فوریت‌های خدمات اجتماعی حامی شهر به چندین دستگاه موتورسیکلت برای تسریع روند ارائه خدمات خبر داد و اظهار کرد: با پیگیری‌های معاونت حمایت‌های این سازمان، ناوگان گشت‌های حامی شهر(آسیب‌های اجتماعی) نیز مورد نوسازی قرار گرفتند تا در فصل سرما، خدمات‌دهی به افراد آسیب‌دیده افزایش یابد.

وی در این باره گفت: باتوجه به شروع فصل سرما و لزوم فعالیت‌های دقیق و شبانه‌روزی گشت‌های فوریت‌های خدمات اجتماعی (حامی شهر) چند دستگاه موتورسیکلت در طرح‌های ساماندهی معتادان متجاهر، کارتن‌خواب‌ها و بی‌خانمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

احمدی صدر تصریح کرد: فعالیت موتورسیکلت‌ها با هدف بالا بردن سرعت عمل شناسایی و ساماندهی بی‌خانمان‌ها و کارتن‌خواب‌ها در محلات و معابری که تردد خودرویی امکان‌پذیر نیست صورت خواهد گرفت. این موتورسیکلت‌ها هم‌اکنون در طرح‌های گشت حامی شهر مورد استفاده قرار می‌گیرند و برخی از پایگاه‌های خدمات اجتماعی مناطق نیز از این امکان برخوردار شده‌اند.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران همچنین با اشاره به اهمیت فعالیت گشت‌های حامی شهر در حوزه‌های گوناگون آسیب‌های اجتماعی به شکل شبانه‌روزی گفت: گشت‌ها بدون یک روز تعطیلی در طول سال فعالیت دارند، از همین رو در یک برنامه‌ریزی به عمل آمده تمامی خودروهای (ون) گشت‌های حامی شهر، نوسازی شدند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون این خودروها در نقاط گوناگون شهر تهران به‌ویژه نقاط کلونی آسیب‌زا حضور دارند و مشغول ارائه خدمات هستند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با ورود خودروهای جدید به ناوگان گشت‌های حامی شهر، توانستیم طرح برخورد با نقاط کلونی آسیب‌زای معتادان متجاهر را به شکل ویژه‌ای اجرا کنیم.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *