فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

سرقت در خیابان، فروش در فضای مجازی

سرقت در خیابان، فروش در فضای مجازی

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای رینگ و لاستیک خودرو خبرداد و گفت: این سارق پس از سرقت، اجناس مسروقه را در فضای مجازی به فروش می‌رساند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ اردشیر نادری جانشین پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: در پی اعلام چند فقره سرقت رینگ و لاستیک خودرو در حوزه استحفاظی کلانتری ۱۴۰ باغ فیض، پیگیری و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار تیم عملیات این کلانتری قرار گرفت.

سرهنگ نادری ادامه داد: با بررسی محل سرقت‌ها و بازبینی دوربین‌های مداربسته هویت سارق شناسایی گردید و در اقدامات فنی پلیسی مشخص گردید این سارق پس از سرقت اجناس مسروقه را در یکی سایت‌های خرید و فروش دست دوم به فروش می‌رساند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: با رصدهای اطلاعاتی صورت گرفته و اشرافیت پلیس، این سارق در حالی که قصد فروش اجناس مسروقه را داشت در یکی از خیابان‌های محله باغ فیض شناسایی و دستگیر شد و ۶ حلقه رینگ و لاستیک مسروقه از وی کشف شد.

وی افزود: در بررسی سوابق متهمان مشخص شد که از سارقان سابقه دار می‌باشند و به ۱۵ فقره سرقت مشابه اعتراف کردند که در این خصوص پرونده تشکیل شده و به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ اردشیر نادری جانشین پلیس پیشگیری پایتخت در پایان به شهروندان توصیه کرد که خودروهای خود را به تجهیزات ایمنی از قبیل قفل و دزدگیر مجهز نموده و از قرار دادن اشیا قیمتی و مدارک داخل خودرو خودداری کنند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *