فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

راه‌اندازی گروه‌های مردمی و جهادی برای رفع مشکلات نیازمندان

راه‌اندازی گروه‌های مردمی و جهادی برای رفع مشکلات نیازمندان

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور از راه‌اندازی گروه‌های مردمی و جهادی برای رفع مشکلات نیازمندان در اقصی نقاط کشور خبر داد و گفت: این گروه‌ها در عرصه‌های مختلف از جمله ریشه‌کن کردن آسیب‌های اجتماعی مردم محروم فعال شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری تسنیم، حبیب‌الله آسوده، صبح امروز در همایش نکوداشت و تجلیل از مؤسسات خیریه، گروه‌های جهادی و مراکز نیکوکاری استان بوشهر اظهار داشت: مردم در تمامی عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی جامعه تاثیرگذار هستند و گروه‌های مردمی و مؤسسات خیریه لازم است در این زمینه مردم را راهبری کنند.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد و مؤسسات خیریه رقیب هم نیستند گفت: رسالت کمیته امداد راهبری خیر و احسان و هم‌افزایی با مؤسسات خیریه و گروه‌های مردمی برای رفع مشکلات نیازمندان در حوزه مختلف درمان، مسکن، اشتغال، تحصیل و ازدواج و رفع مشکلات اجتماعی نیازمندان است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کشور مؤسسات خیریه را بازوان و یاریگر کمیته امداد دانست و خاطرنشان کرد: رسالت کمیته امداد راهبری خیر و احسان و هم‌افزایی با مؤسسات خیریه است و برای حل مشکلات نیازمندان هم عهد می‌شویم.

وی از راه‌اندازی گروه‌های مردمی و جهادی برای رفع مشکلات نیازمندان در اقصی نقاط کشور خبر داد و خاطر نشان کرد: هزاران گروه مردمی و مؤسسه خیریه در کشور دور هم جمع شده‌اند و برای کارهای خیر و احسان یاریگر کمیته امداد هستند.

آسوده هدف از برگزاری این همایش را تکریم و قدردانی از خدمات و تلاش مؤسسات خیریه و گروه‌های مردمی در رسیدگی به مشکلات نیازمندان و محرومین دانست و بیان کرد: این گروه‌های خیر و نیکوکار در طول 45 سال گذشته به‌صورت خودجوش و خالصانه به مردم و نیازمندان کمک کرده‌اند.

وی تجدید بیعت با مؤسسات و گروه‌های مردمی را از دیگر اهداف برگزاری همایش تجلیل از مؤسسات خیریه و گروه‌های جهادی و نیکوکاران دانست و عنوان کرد: امروز در 6 عرصه مهم اجتماعی از جمله مسائل آموزشی و تحصیلی فرزندان نیازمند، مسائل درمان و بهداشت نیازمندان، مسکن و سرپناه، اشتغال و خودکفایی، ازدواج جوانان و ریشه‌کن کردن آسیب‌های اجتماعی مردم محروم عهد و پیمان می‌بندیم که تمام توان و تلاش خود را در این مسیر بکارگیری کنیم.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *