فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

حمایت و آموزش ۷۲۰۰ کودک کار توسط شهرداری تهران

حمایت و آموزش ۷۲۰۰ کودک کار توسط شهرداری تهران

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل ازخبرگزاری تسنیم، علیرضا زاکانی؛ شهردار تهران در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 7200 نفر را در 34 مجموعه شهرداری به عنوان کودک کار مورد حمایت و آموزش قرار داده‌ایم.

وی افزود: مبتنی بر اصل 127 قانون که نمایندگی هیئت دولت و ریاست جمهوری به بنده واگذار شده، یک مقدماتی را فراهم کرد‌ه‌ایم و از هفته آینده جلسات سیاست‌گذاری و اجرایی آن برگزار می‌شود، امیدوارم که به عملکرد همه دستگاه‌ها سرعت بدهیم تا 5 ویژگی که در مصوبه مربوطه وجود داشت، در ماه‌های آینده بهبود جدی ببخشیم.

وی تاکید کرد: هفته پیش رو 4 ایستگاه در قالب 8.5 کیلومتر خط افتتاح می‌شود و عملیات احداث یک خط جدید دیگر نیز آغاز خواهد شد.

به گزارش تسنیم، هیئت وزیران با استناد اصل 127  قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به منظور تقویت هماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی ذیل قوه مجریه و همکاری نهادهای مردمی و سایر نهادهای مرتبط با مدیریت آسیب‌های اجتماعی (حاشیه‌نشینی مفاسد اخلاقی معتادان به‌ویژه معتادان متجاهر کودکان کار و خیابان متکدیان و خانواده‌های آنها) در شهر تهران، علیرضا زاکانی را طی زمان تصدی شهرداری تهران به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور در امور مدیریت آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران منصوب کرد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *