جستجو

بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

نشست هم افزایی و تعامل دانشگاه با سازمان های مردم نهاد زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران

نشست هم افزایی و تعامل دانشگاه با سازمان های مردم نهاد زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران ؛ خیرین سلامت، روز یکشنبه مورخ 25/04/1402 نشست مدیریت سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت ، با مدیرعامل سازمانهای مردم نهاد زیر مجموعه دانشگاه در سالن G6 ستاد مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدا خانم دکتر حسینی تبار مدیر سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت ، ضمن خوش آمدگویی به اهداف این مدیریت در حوزه سمن ها ، جهت کار تیمی به عنوان عملکرد مؤثر ، با یک هدف مشترک در حوزه سلامت و کمک به افراد نیازمند برای همکاری و تعامل بیشتر اشاره نمودند.

و از سازمان‌های مردم نهاد به عنوان واسطه های امین بین مردم و دانشگاه و سایر ارگان‌های دولتی یاد کردند. چرا که سلامت اجتماعی هر جامعه در گرو مشارکت تمامی ارکان آن جامعه است که البته لزوم حمایت اساسی دولت و برنامه ربزی جهت تقویت و ارتقای سطح کیفی ضروری است .

در این نشست آقای دکتر راستینه مدیرعامل بنیاد پیشگیری از اسیب های اجتماعی مباحثی را جهت هم افزایی و تسهیل در کار رسانه ای و فضای مجازی برای سازمان های مردم نهاد بیان کردند.

سپس آقای دکتر نظری مدرس مباحث مالیاتی ، در مورد آگاهی ها و ضرورت های مالیاتی صحبت کردند و به ابهامات مالیاتی شرکت کنندگان پاسخ دادند.

و در ادامه هر کدام از مدیرعامل ها به معرفی خود و سمن مربوطه پرداختند و نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *