جستجو

بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

اقدامات مقطعی در مبارزه با موادمخدر جوابگوی تهران نیست

اقدامات مقطعی در مبارزه با موادمخدر جوابگوی تهران نیست

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد که اقدامات مقطعی در امر مبارزه با مواد مخدر جوابگوی کلان‌شهر تهران نبوده و همه سازمان‌های دخیل در این ماموریت باید اهتمام ویژه‌ای در این موضوع داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایسنا، مهدی چمران با حضور در مقر ستاد مرکزی پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا گفت:‌ ابتدا از اقدامات شایسته پلیس در امر مبارزه با موادمخدر به خصوص در کلان‌شهر تهران تشکر و قدردانی می‌کنم. جمهوری اسلامی ایران اقدامات شایسته‌ای را در مبارزه با موادمخدر انجام داده که این اقدامات حتی برای جوانان سایر کشورهای دنیا نیز بسیار تاثیرگذار و با اهمیت است.

وی با بیان اینکه ما شاهد اقدامات خوب پلیس در امر مبارزه با موادمخدر در سطح شهر تهران هستیم، به روند مهاجرت از دیگر نقاط کشور به تهران اشاره کرد و گفت: برخی از افراد به علت نداشتن شغل و حرفه لازم در مناطق حاشیه‌ای شهر تهران سکونت دارند و برخی از آنها برای امرار معاش خود اقدام به فروش موادمخدر می‌کنند و برخی از آن ها نیز در این راستا گرفتار مصرف موادمخدر می‌شوند.

رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اهمیت مبارزه با موادمخدر و توجه به مطالبات مردم شهر تهران برای برخورد با این موضوع، اظهارکرد: اقدامات مقطعی در امر مبارزه با مواد مخدر جوابگوی کلانشهر تهران نبوده و همه سازمان‌های دخیل در این ماموریت باید اهتمام ویژه‌ای در این موضوع داشته باشند.

چمران ابراز امیدواری کرد که با انجام اقدامات هم افزا در به کارگیری تجهیزات و امکانات موجود و سازماندهی آن در امر مبارزه با مواد مخدر بتوانیم مبارزه‌ای هدفمند با اعتیاد در جامعه داشته باشیم و این امر با کار کارشناسی و جلسات مستمر و پیگیری و عمل به مصوبات قابل اجرا است.

وی همچنین گفت که شورای شهر تهران و شهرداری تهران در جلسات خود به موضوع مبارزه با موادمخدر نیز ورود خواهد کرد و از پلیس نیز دعوت به عمل خواهد آمد تا در این جلسات به راهکار کاربردی دست پیدا کنند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *