فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

ستاد مبارزه با مواد مخدر و یونیسف تفاهم نامه همکاری امضا کردند

ستاد مبارزه با مواد مخدر و یونیسف تفاهم نامه همکاری امضا کردند

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

ستاد مبارزه با مواد مخدر و دفتر صندوق کودکان ملل متحد (UNICEF) در تهران، برنامه کاری مشترکی را در زمینه پیشگیری و درمان سوء مصرف مواد مخدر در میان نوجوان امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری فارس، ستاد مبارزه با موادمخدر در راستای همکاری و تعامل با دفتر صندوق کودکان ملل متحد (UNICEF) در تهران، برنامه کاری مشترکی را در زمینه پیشگیری و درمان سوء مصرف مواد مخدر در میان نوجوان امضا کرد.

این برنامه کاری مشترک برای سال های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ در زمینه پیشگیری و درمان سوء مصرف مواد مخدر در میان نوجوان به امضاء رسید.

این برنامه به عنوان چهارچوب اصلی همکاری ها با دفتر یونیسف در حوزه مبارزه با مواد مخدر خواهد بود و در قالب برنامه یادشده، با همکاری دستگاه های ذیربط کشوری، فعالیت های مشترک تعریف و اجرایی خواهد شد.

همچنین طی چهار سال گذشته و طی دو برنامه کاری مشترک، فعالیت هایی در حوزه پیشگیری اولیه و درمان سوء مصرف نوجوان انجام شده است که از آن میان می توان به راه اندازی دو مرکز سلامت و توانمندسازی برای نوجوان در معرض خطر در دو استان کشور اشاره کرد که هم اکنون به عنوان مراکز نمونه در حال ارائه خدمات به جامعه هدف محسوب می شوند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *