فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

بزرگترین دغدغه مسئولین مقابله با آسیب‌های اجتماعی باشد

بزرگترین دغدغه مسئولین مقابله با آسیب‌های اجتماعی باشد

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: بزرگترین دغدغه مسئولین باید مقابله با آسیب‌های اجتماعی باشد زیرا این آسیب‌ها ریشه بسیاری از مشکلات دیگر در کشور است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری مهر، محمد عباسی عصر چهارشنبه در جمع مدیران کل اجتماعی فرهنگی استانداری خراسان رضوی در مشهد با تاکید بر ضرورت مقابله ریشه‌ای با تهاجم فرهنگی اظهار کرد: آسیب‌های اجتماعی در صورت عدم توجه تهدیدهای جدی به دنبال خواهند داشت.

رئیس سازمان امور اجتماعی کشور بیان کرد: بزرگترین دغدغه مسئولین باید مقابله با آسیب‌های اجتماعی باشد زیرا این آسیب‌ها ریشه بسیاری از مشکلات دیگر در کشور است.

وی گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب باید افراد آسیب دیده را عائله خود بدانیم و برای نجات آنان از تمامی امکانات دولتی و مردمی کمک بگیریم.

عباسی با تشریح اینکه دشمن به اشاعه فحشاء در جامعه ایرانی امید بسته است گفت: برای مقابله با نقشه‌های دشمن در حال تدوین برنامه کلان ملی هستیم که برش استانی و دستگاهی آن نیز تعریف و اعلام خواهد شد.

رئیس سازمان امور اجتماعی کشور ادامه داد: دشمن در حال بمباران فرهنگی عقبه انقلاب و نسل‌های جوان و نوجوان ماست و می‌خواهد نتیجه آن را در بروز و ظهور آسیب‌های اجتماعی، ببیند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *